Najdi forum

Sem že poldrugo leto v zvezi, ki me na seksualnem področju ne zadovoljuje tako, kot bi želela ali bolje rečeno – seks je bil z bivšim boljši. Na začetku sem pač mislila, da se morava spoznati, spoznati želje in potrebe. Pa kljub temu, da sem mu povedala kako mi je všeč, nekako ne zna. Pogrešam seks, kakršnega sem bila vajena, v katerem sem res uživala. Pa ne gre za nobene posebne želje, le za to, da nima pravega občutka, da preprosto ne zna. Drugače me zelo privlači, zelo si ga želim, vendar me ne zadovolji.
Vaše mnenje in izkušnje bi bile zelo dobrodošle.

Jaz sem že 10 let v zvezi in seks tut ni ne vem kaj. Predigre praktično ni itd. Ampak sem se že zdavnaj vprašala kaj mi več pomeni… dober seks ali dober odnos?? Jaz sem si odgovorila…da vsekakor dober odnos…. Pri seksu je pa tako, da si pač vzamem toliko kot si želim in mi paše … jaz se pri vsaki stvari zanašam predvsem nase…tudi pri seksu. Če boš čakala samo na to kako te bo on zadovoljil in znal boš pe naprej nezadovoljena…

Kako narobe!
Pri seksu mora vse štimat. Ženske MORAMO biti zadovoljne in zadovoljene, prav tako pa tudi obratno. Res pa je, da se na začetku odnosa učimo in se prilagajamo. Seks naj bi postajal vedno boljši in boljši.
Nikoli ne bi živela v super odnosu nepotešena!

Ne razumem zakaj se ne pogovarjata o tem? Vse se da, če se želi…pa saj tudi on kot tvoj partner želi, da si osrečena ali kako? Mogoče pa se sama ne znaš sprostiti? Mogoče pa je napaka že to, da ga primerjaš z bivšim, saj si tudi sam ne želi tega..Pogovor, pogovor…in akcija:)

Obstaja rek: seks ni vse, ce pa seks ne stima, pa nic ne stima.

Se popolnoma strinjam!!

Žal ne verjamem, da lahko pogovor še kaj reši, če je bilo VSE že večkrat povedano. Obstajajo tudi osebne preference, in čisto enostavno – talenti in antitalenti na vsakem področju.

In če ti ni… imaš pač problem. Odvisno kako se bo spreminjalo v času – ali se ti problem veča ali manjša – taka je tudi moja prognoza oz. nasvet. Sama boš ugotovila kam pes taco moli – medtem se pa lahko še malo posvetiš inspiraciji, poučevanju in dogovarjanju kaj ja – in kaj ne.
Mogoče se ga pa kaj prime, kaj veš?

SIcer pa tudi moje izkušnje potrjujejo izjavo, da seks ni zelo pomembna reč, kadar v zvezi štima kot si oba želita. Kadar pa ni OK, kar naenkrat postane najvažnejša stvar na svetu…
Za zraven je pa dober pokazatelj drugih problemov / nezadovoljstev; na tem področju se najhitreje pokaže vse, kar ni OK med dvema – in najteže se skrije.
Zato – ali si prepričana, da je to vzrok in ne posledica?

Pozdraqvljena “venera70 “!

Se strinjam z vami, to ni lahek odnos. Predlagam, da preberete knjigo sexolog v postelji, kjer boste morda našli kakšno dobro podlago za vajin odnos v postelji. Za pred dober odnos v postelji pa toplo priporočam knjigi:
John Powell (Zakaj se ti bojim povedati, kdo sem), dr. M. Scott Peck … (Resnica se začenja v dvoje).
Tukaj pa z moje strani na kratko:
Nas starše , vzpodbujajo pedagogi, vzgojitelji… da otrok v vzgoji ne primerjamo. (Poglej kako popackano risbico imaš, sosedov Miha je dosti lepše naslikal…) Kako to, da smo k temu (ne delajte primerjav) vzpodbujeni?
Moje spoznanje govori, da za to, ker smo takrat osredotočeni na nekaj, kar je neproduktivno, drugače povedano, nismo osredotočeni na odkrivanje dragocenosti, ki jih ima naš otrok. Vse skupaj razumem, da je enostavno potrebno, da smo osredotočeni na odkrivanje talentov, sposobnosti, dragocenosti v nas samih, kakor naših partnerjev, kakor naših otrok. Seveda je tu potrebna jasna razmejitev (starš, partner)!
Odkrito vas vabim, da še naprej odkrivate partnerjeve talente, ki jih morda še sam ni odkril, saj obstaja možnost, da boste deležni nečesa, ki je dobro in vam povolji. Sam v najinem odnosu tudi zagovarjam , (glede na to, da se ljudje večkrat tudi različno počutimo), da se pred intimnim odnosom, po njem in sicer s partnerko ravno prav pogovarjava. Pogovor je potrebno, da je iskren, odkrit, obziren…
Odkrito vas vabim, da se osredotočite na sedanjega partnerja, tako vedno bolj, da vam prejšnji ne bo več prihajal na misel. Tudi izven odnosa v postelji si osmislite vaše življenje, vaš obstoj, vaše partnersko, zakonsko življenje.
Pišite še kaj.
Mir in vse dobro vam želim.

Človek, spomni se kdo v svojem bistvu si, da bi lahko živel sebe. ČLOVEK, LEPO JE, DA OBSTAJAŠ!

Pogovor samo ozavesti problem in dva vidita na kakšni točki sta se znašla. Sploh si ne znam predstavljati, da je nekdo antitalent pri spolnosti:). Kako to zgleda?:) Mogoče gre bolj za razlikovanje, kaj komu paše. Nekdo da veliko na dotike, božanje ipd….drugi tega ne mara v tolikšni meri in lahko s tem daje “napačne” signale, občutek drugemu, da ni dovolj ljubljen.

Sama menim, da je spolnost zelo pomembna (seks in vse ostalo v tej smeri). Se pa strinjam z Rok-1, da lahko hitro postane posledica (problem zaradi drugih problemov), če se ne “zdravi” jedro problema.

Najpomebneje je od seksa “imeti nekaj”. Odnos do spolnosti torej. Če seksaš samo biološko ostaneš prazen, in tudi nezadovoljen in tudi drugega ne moreš kaj prida zadovoljit. Tudi sama zaljubljenost ne nudi več v spolnosti. Važna je tista ljubezen da vsak ima nekaj od seksa. Potem ne obstaja več slab seks.

glede gornjega sem popolnoma enakega mnenja kot 1000 dni in noči.

po moje ne more biti “super odnosa”, če je eden ali drugi nepotešen 🙂

Kaj si s tem mislu? Aha, imeti moraš nakaj od tega. Kdaj si nazadnje sexal? Že dolgo tega, kajne.

Če hočeš dober seks. Sicer pa lahko tudi kar tako. Zakaj si tako zajedljiva?

se mi ponujaš? že tolk hudo hehe. Vidim, da sm ti stopla na žulj. Samo dodatna razlaga me je zanimala. Samo to.

Zajedliva je zato, ker ni poseksana.

S sexom je tako kot s službo! Treba je garati!
Če ne ni rezultatov!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

No, ja…službo in sex težko enačim, kar se tiče vloženega napora:)). Kjer je ljubezen, tam je tudi pot. In sex, spolnost ne jemljem kot nekaj garaškega:). Preprosto prisluhneš sebi in svojemu partnerju.

hja, samo hec je v tem, da jih velika večina v službi zabušava. 🙂

hja, samo hec je v tem, da jih velika večina v službi zabušava. :)[/quote]

Ti očitno ne veš, da obstaja tudi zasebni sektor 🙂

lp

We've got to get in to get out

saj služba zna bit tudi v užitek. 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

New Report

Close