Najdi forum

pozdravljeni. sem punca stara 21 let in se ze nekaj casa pocutim osamljeno, ker sem zgubila stike z vsemi prijatelji (korona..) grozno mi je ko gledam vrstnike ki se druzijo in uzivajo, jaz pa prezivim vecino casa doma. nevem kje naj si najdem prijatelje, sploh zdaj ko je vse zaprto, sprobala sem ze veliko aplikacij za spoznavanje ampak cisto brez ucinka.. grozno mi je ker nimam nobene prijateljice da ji lahko zaupam stvari in se ji izpovem, da grem lahko z njo na sprehod, da se imam z nekom za pogovarjat.. pocasi ze zacnem misliti da nisem dovolj dobra za nobenega in da ocitno nebom nikoli dobila najboljse prijateljice.. prosim vas za pomoc ker res nevem vec kaj narediti.

Samo prijavljeni uporabniki lahko vidijo priponke.

domnevam, da študiraš?
začni navezovati stike z ljudmi, ki jih že poznaš. Lahko tudi recimo po fb pozdraviš, kaj vprašaš kakšno sošolko iz OŠ (glede na korono, drugam ne moreš), pa potem vidiš, kam se stvari razvijajo. pa sedanje sošolke, sosede. Saj ni treba takoj na 3 urni sprehod. Najprej samo vljudni pozdravi, splošna vprašanja, kako pa kaj.
Morda pa greš kam delat prostovoljno?

oila, nisi edina ki ji je korona oddaljila prijatelje.. Tudi meni se je zgodilo podobno in res pogresam svoje prijateljice in nase kavice.. Probaj več časa preživeti z partnerjem če ga imaš ali pa kakšen šport. Jaz sem si letos umislila macka in je odlična družba. Če si iz moje regije te z veseljem povabim na kaksno kavico. Lp Nika 20

Hei, te cist razumem ker sm sama v enaki situaciji ze vec kot pol leta. Stara sem 19 in imam samo par kolegic s katerimi se redko vidim. V casu korone je pa osamljenost se toliko bolj pristona. Nic pa ni narobe s tabo, ce nimas neke druzbe. Bolje biti sam kot pa biti v druzbi kjer te ogovarjajo, so zavistni itd. Ce si kje iz dolenjske lahko navezeve stik in se spoznamo:)

Ojla!
Te čist razumem ker nas je dosti trenutno v tej situaciji… Od kod pa si? Sem z notranjske in z veseljem spoznam koga novega 🙂
Sva pa isto stari btw 🙂

Živijo!

Spoznati pa bi želela izključno prijateljice, ali je tudi kaj prostora za moške prijatelje? 🙂 se tudi sam vidim v tem. Pa da ne bo pomote, ne iščem nobene zveze, dejansko bi rad dobil tudi kakšne prijateljice, ker jih iskreno nimam. Kamorkoli grem so zraven pač prijatelji (kino, pijača, morje, žuranje, itd…), sem pa pač bolj sramežljiva oseba kar je tudi razlog za to (upam :D)

Ojla 🙂 Te popolnoma razumem in vem, da ti je težko. Vidim, da se nas je kar nekaj nabralo, ki bi rada spoznali podobno misleče ljudi, ki so v isti situaciji. Zakaj si ne bi izmenjali kakšnega maila, nardili skupnega chata ali pa kavico preko zooma? Je kdo za? 😀

Ja jst sm za 🙂 moj mail je [email protected]

Če bo kdo za lahko piše 🙂

Prijatelji (in partnerji) niso nakupovalni listek ali app.

Prijateljstvo (in partnerstvo) ni “ready-made”. Je razvoj za katerega je potrebno vložiti čas. Z vlaganjem nestrpnosti, se pa nič od tega ne bo zgodilo.

De omnibus disputandum..

O meni je pa prav prikupno to iskanje prijateljice – in odzivi. Ko berem se počutim, kot včasih ko so revije in teletekst objavljali pisma ljudi, ki so iskale dopisovalce 🙂

Ojla
Jaz sem tudi osamljena brez prijateljic… Si za klepet? 🙂

Heej
Jaz sem tudi osamljena in za klepet 🙂
Lahko mi pises na [email protected]

Lp

Ojla
Imam 26 let in sem tudi osamljena… Ce zelis si lahko dopisujeva ali pogovarjava

Lp

New Report

Close