Najdi forum

Spet en moj zapis, o katerem že dolgo razmišljam, tokrat je čas, da spravim svoje misli v besedo. Ne bom posebej opisovala zgodb in primerov, opisala bom, kako peklensko me motijo ljudje, ki ne znajo brzdati svoje slabe volje. Razumem, da je v današnjem svetu veliko stresa, vendar tudi drugi se spopadamo s svojimi težavami in nihče vam ni dal te pravice, da svojim besom in jezo zastrupljate druge ljudi .
To ni namenjeno dotični osebi, to je namenjeno vsem, ki mislijo, da so drugi krivi za njihovo smolo. Pa so? Ne, niti malo ne. Pravkar živite posledice svojih preteklih dejanj. Razumem da imate družine, pa morda zoprnega partnerja, pa stresno službo, pa hiperaktivne otroke, vendar dragi moji, to je vaš problem in ne moj.
Iz srca vas prosim, da v moji bližini pustite probleme tam kjer so in niti malo me ne zanima vaš gnev. Če vas moti moja dobra volja, je tudi vaš problem, saj sem za svoje dobro počutje leta in leta garala, prebrala na tisoče knjig, se iz tega področja izobraževala …, da drugim ni treba prenašati mojega slabega razpoloženja. Kdorkoli si, ali tista trgovka, ki me je danes nadirala, ker ji je bilo težko delati, do tečne sokrajanke, ki vidi vse druge le sebe ne, pa objestnega voznika, ki je s svojo podivjano vožnjo ogrožal veliko življenj, ženščina, ki je nadirala svojega moža … me ne zanima, kdo si, dejstvo je, da kaj se v tvoji glavi dogaja, ni dolžnost drugih, da to prenašajo. Če imate mentalno drisko, jo boste morali pozdraviti sami. Ker se ne zavedate lastnega obstoja, lahko grenite življenje sebi, vendar druge pustite pri miru. Žal je ljudi, ki morajo živeti z vami. Dejstvo je, da človek vedno deluje iz notranjosti in niti malo me ne zanima vaša beda, če zanjo ne znate poskrbeti. Če lahko naštejem česar ne maram, se moje naštevanje hitro konča: budilke in negativnih ljudi.


Paradoks: Ravno ste se jim pridružili.. svoje negativne misli troiste po forumu.

Ali kot temu pravijo balkanci: “Mrzim rasiste i crnce!”

De omnibus disputandum..

No, tako bom rekla – je res pa ni res. Če te en izsili na cesti imaš vso pravico biti nejevoljen in ni iz tebe – če se znašaš nad drugimi pa je.

če ne bo z leti pa bo z tableti. predlagam pred spanjem pokadite par dimov. se boste lepo naajali, pa boste drugi dan boljše volje. takih kot ste vi, je še eno malo morje. gospa ste že kdaj slišali, da dobiste to kar izžarevate. ha? ljudje opazijo fejk zaigrano dobro voljo veste gospa?! od prebranih tisoče knjig, človek ni nikdar in nikoli skulirna in dobre volje. ker to ne obstaja. kvečjemu še bolj zagrenjen. od kje vma ideja da je človek dobre volje ker veliko ve??? to nikjer ni na tem planetu. ja na čem pa ste vi delali, tolko let da ste dobre volje? karkoli ste delali ni bilo produktivno. ker če bi kaj pametnega delali, bi sedaj imeli veliko denarja in bi ziveli na morju npr. in b uzivali. branje in vedenje ne osrečuje, še posebej ženske ne. žensko osreči, hrana, denar, lenarjenje, lepo vreme, fajn možek, hud trener in zdravi preskrbljeni otroci. še nikoli nisme slišal da bi kdo bil srečen od branja knjig!!! ste vi??


Spoštovani Igor 13. Točno tako kot ste zapisali tudi živim, seveda v tujini, ker v Sloveniji se to ne da. Revna nisem, se kar pogosto namakam v oceanih in morjih. In, ko obiščem Slovenijo je očitno negativizem zelo prisoten. Ne se obremenjevati kako sem nesrečna in žalostna in besna, žal ste zgrešili bistvo. Kako živim ne bi razlagala vam, dejstvo je, da, ko sem bila na obisku v Sloveniji je čutiti, da ljudje nimajo veselja v sebi ali pa se mi le dozdeva. Hvala za tisto kajenje, za enkrat ne potrebujem takšen način analgetikov in ne opojnosti. Je ogromno drugega, ki ti popestri dan npr. moj ljubeznjivi mož. Res sovražim ljudi, ki svojo slabo energijo širijo okoli. Glede otrok, moj je že odrasel in živi v svoji hiši, prav jutri ima rojstni dan in pripravljamo presenečenje. Trenerja ne potrebujem, hvala, sem ga preveč let imela, sedaj pa je čas za mirno življenje.Očitno ste se našli v mojih zapisanih besedah. Saj ste napisali, kar žariš to dobiš. Vse bo dobro, tudi z vami, le malce več veselja in dobre volje, pa bo tudi svet lepši.
Sonce sije za vse enako.

Slovenci smo na splošno precej namrgoden narod in ne znamo drobnih vsakdanjih pripetljajev razrešit z malo heca in dobre volje. Nad vsako tujo drobno napako se prav po pravičniško razjezimo in se nemudoma sklicujemo na neke svoje pravice, nekateri celo na zakone … Je pa tudi res, da izjemno slabo prenašamo prijazno kritiko oziroma pripombe. V Italiji sem nekoliko grdo parkirala in so bili ravno lokalni policaji v bližini. Je že imel blokec v roki, da napiše kazen, ko sem priletela in rekla, un momento. Se je samo zasmejal in mi požugal, pri nas vprašanje, če bi jo tako poceni odnesla. Sem pa jaz danes malo popenila, ker mi je ena gospa zaparkirala dovoz do hiše in se ji niti ni zdelo, da bi se morala umaknit (zraven pa parkirišče, samo je bilo očitno predaleč od vhoda v zgradbo ali kaj). Meni se je pa mudilo.
Po svoje imaš zato deloma prav. Po drugi strani pa žena, ki doma redi lenega moža, da lahko ta v miru pegla kavč, upravičeno nori za vsako malenkost.

TOČNO tako. Življenje je zelo kratko in včasih si ga grenimo zaradi nepomembnih reči. Vsak dan, ki nam je dan je darilo in tega bi se morali zavedati. Življenje je takšno, kot si ga narediš. Vse dobro.

zakaj ti sploh tukaj pisariš? to ni tekma kdo ima več? pa mimogrede kdorkoli si, karkoli si kolko koli dnarja imaš, ga imam jaz več. hahaha preprosto. če potrebujetep otrditev da ste uspešni, ste na napačnem naslovu. očitno ze niste, če vam ga vaši prijatelji in druzba ne izkazujeta. al menite da so usi neumni okoli vas? te vaše samohvale in govorjenje o hišah, kaj imajo vaši otroci. bla bla bla. pol pa se bo izkazalo a imate otroka, ki je star 30 pa niam partnerja in ga nikoli ne bo imel. nikoli ne bo imel otrok. in bo suha veja. na koncu se bo izkazalo da imate kao ljubecega moza, sam niste srečni. pa on tudi ne. koga bi zaj tu prepriujete v svojo srečo. kaj mate proti sloveniji. daj daj daj stara ne jokaj tolk. kaj je suša doma? hahahahaha ti trenrja ja. za hčerinega kuzeka mogoče. ker drugega ne more dobit. al pa lgbt sineka. to raje povejte. celo resnico.

Premalo knjig si prebrala oz. Ne kapiras kaj beres. Tvoja objava je grozno negativna. Kdo pa si, da druge sodis. Si ena izmed tistih depresivnih dobrovoljckov, ki so vedno nasmejani, a na koncu se pa obesijo ali prerezejo zile. Poziranje jeze ni zdravo. Pa tvoje obsojanje tudi ne. Pozitivni osebi tecni ljudje ne morejo do zivega, ker ve da ima vsak svojo zgodbo ki jo tezko prebavlja. In ti simfas namesto da bi mirila. Brezveze beres. Se tisoc jih moras prebrati,da koncno ugotovis njihovo bistvo.

Ocitno pride iz tujine in zeli, da bi se ji vsi klanjali in prijazno smehljali. Simfanje ni pokazatelj dobre volje, pac pa so to tecnobe, ki vidijo vse druge, samo svoje riti ne. Iz zapisa se vidi njena globoka jeza in zvisenost. Ocitno se ona lahko jezi, drugi pa se ne smejo.

Sem hvaležna za vse komentarje, napaka je, da sem to napisala sem, se pa človek na napakah uči. Kakorkoli morda poznate tisto zgodbico, morda jo boste razumeli. Vse dobro.
“Oče in sin sta se namenila prodat osla. Gnala sta ga na semenj, a semenj je bil kar precej daleč od tiste vasi. Pa pravi oče sinu: “Poslušaj, ti si še majhen, težko boš hodil. Zlezi na osla, da ti bo lažje.”

Sinko res zajaha osla pa gresta naprej.

Kmalu prideta v prvo vas. Na cesti srečata veliko ljudi. Ta jo maha sem, drugi tja, gledajo, govorijo pa pravi eden: “Poglejte, no, tistega otroka tam! Na oslu sedi, jaha, oče se pa zadaj vleče. Mali naj hodi, saj je še mlad!”

Pravi oče: “Slišiš sinko, zlati moj. Pojdi dol pa se jaz usedem na osla.”

In sinko res razjaha osla, oče sede nanj in gresta naprej.

Prideta v drugo vas. Na cesti je spet vse polno ljudi. Pa slišita, kako eden pravi: “Poglejte, poglejte ga, tistega deca! Sam se je usedel na osla, otrok pa zadaj teče!”

Je rekel oče: “Si slišal? Kaj pa zdaj?”

Nič. Šla sta skozi tretjo vas, ampak tako, da sta osla gnala kar praznega.

Ljudje pa spet: “Če nista ta dva bedaka! Osla ženeta pa kar praznega! Vsaj eden bi ga jahal, če ne oba!

Zdaj se oče ustavi: “Pa kaj naj narediva? Tako ni prav, tako ni prav in tako ni prav! Najbolje bo, da ga res zajahava oba.”

Zlezeta na osla in gresta naprej.

Nekdo tam na cesti pa spet: “Uboga živalca! Se vam nič ne smili? Pa saj komaj še gre! Oh, kakšni so danes ljudje!”

Oče ustavi osla, zleze na tla in pravi: “Tako je sinko vidiš, da vsem ljudem nikoli ne ustrežeš. Nič ni prav. Niti prazen osel, niti eden gor, niti dva gor, niti nič! Jah, vsem ljudem se res ne da ustreči!”

Tale zgodba je bila te v vsaki krizanki in ze 100x prezvecena na fb. Nehaj se smilit sama sebi in ne obsojaj drugih in bos koncno srecna. Pa delaj na svoji jezi.

Nikogar ne kritiziram imam pa pravico povedati, da me motijo ljudje, ki širijo slabo energijo. Ne vem v čem je problem? Če vam takšni ugajajo je meni prav, jaz pa enostavno tega ne maram. Vsi imamo neke mane. Ogromno je tu nekih “psihologov”, ki na negativen in ciničen način dajejo nasvete. Nisem prosila za nasvet. Veliko je na tej strani ega. Komu pa konc koncev pašejo negativni ljudje? Koliko slabega naredi negativno razmišljanje? Zakaj bi se pa smilila sama sebi, morda si narobe razbrala. Kar nekaj forumov je na tej strani o negativci in s tem ni nič narobe. Vendar kot zgodba govori, se vedno najde nekdo, ki na teh straneh popljuva drugega, vendar nikoli ne postani kot drugi želijo. In čemu berete moj zapis, če vam ne ugaja? Enostavno ga preskočite in pozabite nanj. Ja res sem vesele narave, znam poskrbeti za svojo srečo in če komu to ne odgovarja lahko preprosto ignoriraš. Nekogaršnja sreča ne škodi tvojemu uspehu! Vsak pokaže svojo notranjost s svojimi besedami, dejanji…, in mnogi ste pokazali svoj bes, vendar to je vaše življenje in vaš problem. Ne da se mi več ustavljati na tej strani, ker je življenje enostavno prekratko. Svet je velik in mnogo krajev še moram prehoditi in mnogo kultur spoznati. Uživajte življenje kolikor se da, veliko veselja in smeha😊.

Pozitivci so ljudje, ki jih negativci ne motijo. Dobra volja, ki se sesuje ob prvem “negativcu” ni vredna nič!

Ste zgrešili zgodbo. Morali bi napisati tisto, ko pride popotnik pred neko mesto pa tam vpraša nekoga, ki prodaja hrano na pločniku, kakšni so kaj ljudje v mestu, so dobri ali slabi? Pa ga prodajalec najprej vpraša, kakšni so pa tam, od koder prihaja. Mu pove, da so bili tam slabi. Prodajalec mu pove, da so taki tudi v tem mestu. Zgodba se nadaljuje, še z naslednjim popotnikom in istim prodajalcem, le , da popotnik prihaja iz mesta, kjer so se mu ljudje zdeli dobri…kaj mu odgovori prodajalec?…isto kot prvemu!

New Report

Close