Najdi forum

Vedno se zaljubim v napačnega

Zdravo,

Nevem kako ampak vedno mi uspe, da se zaljubim v napacnega. Vedno ponavljam iste vzorce in vedno sem na koncu strta. Sprva sem se zaljubila v enega prijatelja, ki me je na koncu izkoristil samo za eno noc. Ok. 2 meseca pa sem prebolela. Kasneje mi je uspelo se zaljubiti v sodelavca in ker je bil fant neodlocen sva se nekaj casa zgolj dobivala, da bi videl ce bo kaj iz naju. Iz naivnosti in zaljubljenosti sem pristala na vse. Cez pol leta se je odlocil, da se je zaljubil v drugo. Popolnoma me je strlo in zato sem nasla cez kaksen mesec uteho v drugem. Po tem, ko sem se ze zapletla z njim sem ugotovila, da je celo porocen. Super. Na koncu se mi je uspelo navezati tudi na njega in zaljubiti, tako, da sploh nimam energije končati te afere. To me navdaja z grozo in tesnobo, z obcutkom krivicnosti in osamljenosti. Vem, da sem trapasta, ampak mam obcutek, da mi gre ze celo zivljenje pri ljubezni vse narobe. Vse kar si zelim je da najdem nekoga v katerega bi se zaljubila, kakor v zgornje 3 trote in bi mi ljubezen vracal. Oprostite dolgem zapisu, nekam sem mogla izliti duso.
Ps. Drugace sem precej trdosrcna in redkokdaj obcutim zaljubljenost, ampak kadar jo pa se ne izide dobro.

Na znaš pravilno iskati partnerja. Iščeš z očmi, željami, pričakovanji, domislijo. Kot večina v današnjem času. Človeka rabiš čutiti in on tebe. Simple

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Resnica je ravno obratna: Ves čas se zaljubljate znotraj svojega “rajona”.

Ali ne verjamete, da si zaslužite več.. ali se pa tega ne upate. V obeh primerih vaša izbira odraža vaše notranje stanje.

A ker ste to uspeli zaznati, obstaja upanje, da se tega tudi dejansko lotite. Terapija je najbolša izbira, da se osvestite svojih notranjih vgibov.. in jih v prihodnje presežete. Postanete bolj sebi lastna oseba.

De omnibus disputandum..

Tko zgledajo tvoje zveze, ce das prvo noge narazn pol pa sele spoznavanje…. Probi enkat obrnt vrstni red pa bo mogoce bolse 😉

Tudi približno ne bo.

Ljudje se namreč pretvarjajo.. oz. drug drugega “skuhajo”.. in se znotraj manipulativnega odnosa znajdejo tako tisti, ki so zašli skupaj po one-night-standu (v ZDA je to 1/3 parov), kot tisti, ki so se otipavali in testirali nekaj let prej.

V bistvu bi moralo biti tako, da bi se par na samem začetku potreboval odpraviti do psihiatra in reči: “Pomagajte nama, zaljubila sva se.”
A tega nihče ne počne.. tudi terapevti ne.

Pa bi dejansko ravno takrat morali začeti in stvari spraviti v bolj stabilen – enakopraven okvir.
Tako kot avto servisiraš ves čas – ga daš na servis, že ob nakupu rabljenega.. in ne potem, ko se že vse pokvari ali uniči.
In ja, vsi ljudje, ki začnemo partnerstva, smo že na začetku “rabljeni”. In ne, ne gre za devištvo, temveč za kilomterino odnosov znotraj naših družin, družbe..

De omnibus disputandum..

…da tale izpoved smrdi po osebnosti, ki išče preveliko pozornosti in se kar obesi na človeka, da še dihat ne more. Tudi predstavljam si, da ne znaš izraziti svoje močne volje, ali pa da te sploh nimaš. Da samo čakaš, čakaš, gledaš v prihodnost in v tem razgledu iščeš princa.
Pa kaj je z vami, draga dekleta? Ko boš sama sebi dovolj in se boš imela rada takšno kot si in iskala ne ”drugo polovico”, ampak partnerja, takrat se bo tvoje življenje začelo obračati drugače.
Najdi si hobi, beri knjige, športaj, druži se s prijatelji in družino in ne polagaj vsa svoja jajca v eno košaro. Saj pa si (upam) še kaj več kot samo željna ljubezenskega partnerja?

btw, ta obupanost smrdi že na daleč, zato se nate lepijo samo takšni, ki te izkoristijo za kratek čas.

Zivijo,

kar se ljubezni tiče imam zlo podobne težave.. Tudi sam vedno bolj vrjamem, da mi ljubezen ni usojena, glede na to, da se tudi sam vedno znova zaljubim v punce, ki se izkažejo vse prei kot, kot tisto, kar si sam želim, torej iskrene ljubezni! Poglej, lahko ti poven kaj več glede mojih izkušenj. Če želiš, lahko napišeš mail in si izmenjama kakšne izkušnje. Moj mail je [email protected].. Lepo bodi 🙂

haha, tu pa smrdi po nekom, ki mu tip kratkotrajnih vezic ustreza, ko pa si ženska želi nekaj več, jo pa odpodi z nasveti, naj se ukvarja s čim drugim, ker ji on že maha v slovo in ga njen dih tik ob vratu strašno moti, na vidiku so novi projekti in on je ravno poln energije, ki jo je posrkal ob predani zagledanosti sedaj že bivše.

Torej, nasvet: Najdi si hobi, beri knjige, športaj, druži se s prijatelji in družino, je dober, predvsem pa dobro razbiraj, kdo je zmožen dolgotrajne navezanosti, kdo pa le leta s cveta na cvet in mu je navezanost in zveza le breme.

Išči tiste, ki te hočejo

https://www.alenkarebula.com/clanki/iskati-tiste-ki-te-hocejo.html

Živijo,

jaz nimam nekega straight odgovora, ker mislim, da ga ni oziroma ga ne znam podat. Ne vem, koliko si stara in kakšne vzorce in prepričanja imaš. Vsi imamo neke kriterije, kakšna mora biti oseba, da nam je všeč. Mogoče edina stvar, ki se mi zdi, je, da najdeš fante, ki ti lažejo, niso iskreni. Mogoče res ni slaba ideja, da jih najprej nekaj časa spoznavaš. Sem pa star 25+ in nisem še spoznal punce, ki bi me izbrala, tako da mogoče glede ljubezni nisem najbolj izkušen. Ne krivi se, ker nisi ničesar kriva. Vem, da je težko, sploh če imaš tako osebnost, da kriviš sebe in ne druge, kar je po eni strani zelo lepa lastnost. Vsi se učimo. Poskusi se bolje spoznati in bolje postavljati meje. Če jih drugi ne spoštuje, zaljubljena ali ne … Če sedaj ponavlja napake znova in znova, je to vzorec, ki ti je alarm. Nočeš se poročiti s fantom, ki bo še pred poroko gledal druge. Če se ni pripravljen prilagajati zate, potem veš, da ni to to. Seveda obojestransko.

Vzeti to zgolj kot moje mnenje in ustvari svojega. Bolje pa biti sama, kot z napačnim, po moje. Poznam ljudi, ki so že stari in so skupaj, ker nočejo biti sami, pa se stalno prepirajo. Kakšen prepir sem in tja je normalen. Če pa fant raje npr. gleda tv/fb kot gre s tabo na npr. balet, ki tebe zanima, potem eh, ne vem, če je res ok.

Držim pesti, da boš spoznala pravega, ki te bo razumel, podpiral in prilagajal. Za pogovor sem na voljo, če se rabiš izpovedat …

Lp, Jernej

Vsekakor gre za vzorec, ki ga vlečete skozi vsaj razmerja.
Našteli ste kar nekaj razmerij … kaj, ko bi si za nekaj časa oddahnili od njih in razmislili, zakaj se to dogaja?
Ukvarjajte se s stvarmi, ki vas veselijo in delajte na sebi. Morda bi vam celo koristil pogovor s terapevtom. Pa srečno.

Ponavljaš vzorec – želiš nekoga ki bi zate skrbel, ne nekoga ki bo tebi enakovreden. In navežeš se na ljudi. Ok js sm tudi taka se navežem, ampak življenje gre naprej. Bodi vesela da si jih spoznala in pojdi naprej. In nehaj iskat fanta, išči prijatla, kolega, ne fanta ki bo zate skrbel. Taki časi so že pasee

joooj vzorec. ljubi bog, pa to vseeno zdaj al punce al ženske. vzorec pomeni, ponavljanje,
ali pa če ni vzorec, pa pol nekaj druga nekajkrat poskušaš.
pa kak lahko pol o kaki zvezi govorite vsi skupaj? to je potem vse kratko, morda 1 mesec spoznavanje pa postelja pa konec zadeve oz zveze.
Po moje je tisto najbolj iskreno, ko se spoznaš, pa ne želiš takoj v posteljo, ker le ta ali le tista bo nekomu toliko vredna, toliko predstavljala, da ne bi pokazal, kaj bi želel. Ko pa je to ljubezen, da se zares zaljubiš, pa je dovolj časa za v posteljo, ker pol bo ta sex zares nekaj povsem enkratnega. če pa skočiš takoj, pa si lahko vse pokvaril že vse na začetku.

morda se bojo zdaj eni ali ene smejale, briga mene, mojo prepričanje, sam to je prava pot, in morda malce romantično zveni, in je kaj narobe, če je tako? mal zarazmislit o nekih vzorcih pa poskusih, ker tudi poskusi, ekaj drugače narediti, so dejansko spet vzorci 🙂

lep pozdrav David

nimaš temeljev. imaš sixpack? maš lepe bele zobe? maš lepo telo? si fizično pripravljena? se dvignes 10 x na stangi, naredis 50 sklec, prideš v 50 minutah na pohorje? ko boš znala sexy plesat, ko bos dodelana, ko bos kaj znala, pol bodo hitro prišli sami. kolko hočeš, usi zaljubljeni. v pokveko, mehko, debelo, ki potrebuje zensko druzbo in se izgovarja treningu pa žal noben pametne ne bo imel. razen za eno noč, pa še to z neki alkota. to je resnica pač. osnov nimaš.


nimaš temeljev. imaš sixpack? maš lepe bele zobe? maš lepo telo? si fizično pripravljena? se dvignes 10 x na stangi, naredis 50 sklec, prideš v 50 minutah na pohorje? ko boš znala sexy plesat, ko bos dodelana, ko bos kaj znala, pol bodo hitro prišli sami. kolko hočeš, usi zaljubljeni. v pokveko, mehko, debelo, ki potrebuje zensko druzbo in se izgovarja treningu pa žal noben pametne ne bo imel. razen za eno noč, pa še to z neki alkota. to je resnica pač. osnov nimaš.

Igor ti si fukjen! Zunanjost ni nic. Pomembna je vsebina.

Zgleda bolj, kot da se zaljubis v vsazga k ma 5min cajta, da ga parkat namoc… 😂

New Report

Close