Najdi forum

pozdravljeni, iscem darilo za mojega fanta za rojstni dan in sem popolnoma brez idej. skupaj sva ze 3 leta, oba sva stara 25 let.
hvalezna bom za kakrsnokoli idejo!

Ker so fanje generičen proizvod, ki se jih vzame s polic, si očitno tudi vsi fantje želijo isto darilo?

Če ne veš, ne zmoreš niti pomisliti na to, kakšno darilo bi partnerju človek podaril oz. kupil (če nimaš domišljije).. to nakazuje šibko poznavanje drug drugega. Na nek način celo kruto nezanimanje za drugega.

Za tiste, ki svoje fante, moške dejansko poznajo, pa velja tole preprosto pravilo:
[img] https://i.pinimg.com/originals/b1/a6/48/b1a6481690ea8ecc118ae655e5ba2e79.jpg%5B/img%5D

De omnibus disputandum..

po moje je prepozno za letos, za drugo leto mogoče. če še boš z tem fantom skupi. če ne, se boš mogoče naučila, pa boš pri naslednjem postala v posli prostituka, v kuhni kuharca in v domu gospodinja. al razumeš to, al pa pač ne. sprijazni se pa boš lazje zivela. vse drugo, ki so srečne v zvezi so se. in to je resnica. tko pač ta svet je. darilo hm premisliva malo logično. za ženske je najboljši nakit manj špeha. če je to rešeno, več mišič. nauči se sexy plesat, idi z njim na trening mma. pripeli mu eno lusno kolegico. bi rada še kaj boljšega?! ne ga zavirat, kot to počenjo vse dame. ne ga imet zase. ne ga oblačit kot fantka da nebo privlačen drugim samicam. ne ga delat papak. kuhaj mu zdravo da bo suhi. pazi da ne bo napihnen bodibilder, ker vemo da ti to ni všeč. nauči se pozirat pred fotoaparatom. bodi za sex kjerkoli kadarkoli, kot bi bila za isto stvar z kakim temnim visokim atletskim tipom. ja??!! uredu!! bo dovolj idej in nasvetov!!!

Dober BJ sigurno.. Vecina moskih rajse kupi kot prejema draga materialna darila od punc/e… Drugace pa s Parfumom nemores zgresit – ti bo vsaj disal po tvojem okusu;)

New Report

Close