Najdi forum

Plačuje za Tinder, meni se pa meša

Torej, sem v srednjih dvajsetih, on v srednjih tridesetih. Skupaj sva že 3 leta, večino časa pri njemu doma (živi pri starših in nima od prej žene/punce ali otrok. Starša in njegovi prijatelji so bili šokirani, da je pripeljal punco). Kakorkoli, razumeva se dobro, seks je reden in nikakor tradicionalen in enoličen, zaupava si fetiše. Načeloma bi moralo vse funkcionirati. Ampak ne.

Že 3 leta nazaj e imel sprva težave sam s sabo in svojo čustveno nedostopnostjo. Da se težko veže, da je bi zato vedno samski, ker noče otrok in družine da ima druge karierne načrte v življenju – kar je res, od doma je začel delat izreden faks, ker se nekoč želi preselit v tujino, redno je pa tudi zaposlen in že tako dela vsak dan do 16.00-17.00, kakšni dve uri se doma uči, potem gre z mano in z družbo ven na nekaj pirov, midva greva potem k njemu.

Že leto nazaj pa je debata v družbi nanesla na Tinder in podobne aplikacije. In ta moj je začel sveto trditi da on pa za to ne bi nikoli plačeval. Sama pa sem dodala, da se meni vezani ljudje ki so na Tinderju tako ali tako gnusijo in da so en navaden kup gnoja, saj sta bila oba moja bivša na badooju etc. in oba sem dobila, zdej že ta tretjega. Če pa plačujejo a še toliko slabše.

In pol leta nazj, ko sem zjutraj vstala, on je bil na kavču pogledam proti njemu in je ležal tako, da je telefon imel obrnjen proti meni. Vidim da je bil na Tinderju, swipe levo/desno. Nisem mogla verjet, nož v hrbet, zaupanjev momentu splavalo po vodi. Nisem ga pa še takoj napadla, ampak ker vem geslo za njegov telefon, sem šla preverit debate. Nič. Mislim, pri vsaki je začel debato z neumno šalo. Večina u ni več odpisala že v štartu, z nekaj punc je še malo debatiral in se spoznaval z njimi, pri ene dveh je prišlo tako daleč da ju je povabil na kavo pa sta ga takoj zignorirali, ni pa bil vulgaren ali pa seksističen in ni niti slik svojega penisa pošiljal in podobne traparije. Celo normalna civilizirana debata.
Pomislila sem, da mogoče rabi pogovor kdj s kom tujim in nisem več niti gledala kaj s katero debatira, ampak vidim, da si za brezveze zatiskam oči. Par dni nazaj sem videla, da je začel plačevati za Tinder, ne pa pisati drugim. Še fake profil sem sama naredila in super všečkal me je, ni pa nič napisal. Je pa res da zadnjih nekaj dni ni imel časa viset gor, ker sva se po službi takoj dobila in preživela čas skupaj, razen v nedeljo popoldne, ko me je super všečkal, jaz sem bila pa v službi in me je imel čas kliknit pa ni.

Nevem več, niti toliko spoštovanja nisem vredna, da me nabije na k…c, če že išče gor nekaj novega in svežega.
Ker vem, da dokler se ena ne bo zapalila nanj bom zanimiva, potem bom pa odletela ko frizbi, ko bo tam novo našel in kar naenkrat razvil neka čustva. Še v opis je dal da je on fant, ki ne bo imel časa za punco (nima pa časa zaradi službe in šole) in ravno to mi ni jasno, še zame, za starše in za prijatelje komaj najde čas ampak on še visi na tinderju pa še plačuje za to.

Aja, da o dvojnih merilih ne bom. Vedno pravi, da nezvestobe tudi slučajno ne tolerira in da naj ga ženska samo proba prevarat, bo letela ven ko leteči krožnik. Ampak on pa lahko (očitno).

 

Samo prijavljeni uporabniki lahko vidijo priponke.

Mah pusti drekača. Razjasni kaj hočeš v življenju in koga hočeš ob sebi. Tudi ko konča šolo, bo vedno nekaj, kar mu bo kradlo cas – vednar ne za tinder. Ne čakaj da ti odpelje vlak

In ti daješ svojo mladost? Še enkrat premisli.

Nimas kaj razmisljati tukaj draga moja. Soocis ga z vsem in zapustis. Simple. Bo bolelo seveda, ampak bos pa scasoma tudi vesela, da si se znebila takega kretena.

Te občudujem, da to že pol leta veš in takrat,ko si zagledala, da je na tinderju, ostala čisto mirna. Jaz bi eksplodirala.
Kako lahko eni mirno prenašate in ostanete tiho, če vas partner tako ponižuje?

Če si bila do sedaj tiho, je najbolje, da si poskušaš začet pisat z njim tam kot neznanka in upaš, da te povabi na kavo in greš 🙂 Me zanima njegova reakcija 🙂

Ja reevca😂
Glupa da sploh prenasas to kaj je s tabo

Torej ne samo, da se lajha po omrežjih za spoznavanje, ampak je zraven še neuspešen (nezanimiv za druge), ti pa kot neumna putka čakaš, da bo našel eno še bolj “noro” od tebe in te odslovil?
Daj poišči svoje dostojanstvo in samozavest in končaj to farso. Joj, punca, takega fanta res ne rabiš.

Torej, če iščeš v razmerju ljubezen, zaupanje in iskrenost (kar je bistvo vsake prave ljubezni), potem veš da tukaj tega ne boš dobila oz. našla … kar si verjetno vedela že v startu, ko ti je rekel, da ni za “resne” zveze, bodisi zato ker ima v življenju druge načrte ipd.

V kolikor tudi pa tudi sama ne veš, kaj želiš iz vsega tega pa … recimo samo… “play his game” simple as that … what goes around comes around.

Tip si je po besedah avtorice premislil ali karkoli ga je pač že spreobrnilo in dejansko sta skupaj. Verjetno se avtorica ne bi pritoževala, če ne bi bila? Tip je imel vse šanse da jo nabije na k… še preden sta se sploh šla to resno vezo. In mislim da se avtorica ne bi pritoževala, če bi ostala v friends with benefits varianti, ker takrat bi vedela kje stoji, tu pa tip nima tudi toliko jajc da ji reče adijo in spoka s tinderjem vred po svoje načrte in plane za svojo prihodnost ampak jo vrti okoli prsta, dokler bo bo. Ali pa zato, ker se mu smili in jo ima globoko v sebi resnično RAD, pa ve kako bi njo prizadelo če bi odšel in bo z njo dokler res ne gre v tujino… Potem bo pač mogla prebolet. Ker dvomim da je v njegovem planu da jo vzame s sabo. Potem niti na tinderju ne bi visel. Išče deugo opcijo, kar ne pomeni da je ona obupno grda ali neumna, samo ni njegov tip ženske.
Druga, krajša in bolj verjetna razlaga je, da je tip pač debil, ki misli, da mu ženske kar padejo pres kolena, a še eno komaj obdrži, brez da ga dobi na tinderju ali na laži. Še ta bo prej ali slej šla. 🙂

Pozdravljeni.

iz zapisa razberem, da si situacijo razlagate enostransko in sicer vsaka oblika nezvestobe mora biti sankcionirana z ločitvijo. Ne odobravam tega, kar počne vaš partner, toda tisto kar sprašujete nas bi morali vprašati njega.

Krize se v partnerskih odnosih pojavljajo, vedno. Vedno je prisotna neke vrste napetost med individualnim JAZom in odvisnostjo, ki jo povzroča zveza. Ta dinamika ni nikoli statična, ampak se v času spreminja v eno ali drugo smer.

Predlagam vam, da se s partnerjem pogovorita. Naj vam pove zakaj potrebuje Tinder in kaj morda pogreša v vajinem partnerskem odnosu. In da, morda bosta ugotovila, da res nista kompatibilna.

Vse dobro.

******************** Boštjan Topovšek, Core Energetics telesni psihoterapevt, Mojster Coach Nevrolingvističnega programiranja e-pošta: [email protected] splet: [url]http://humanu.center[/url] lokacija: Ljubljana, Tabor

Se strinjam da ni vljudno, ti je pa jasno dal vedeti že na začetku, da to kar mata ni dolgotrajno. Če se s tem ne strinjaš, bi morala biti takoj vztrajna pri temu. Žal nam moškim spodnja glava pogosto dela bolj kot zgornja.

New Report

Close