Najdi forum

Zivijo, fant me je pustil pred prb enim mesecem. Seveda je bilo zelo hudo zame in vse, ampak sm nekako dala skozi tisto obdobje jokanja, sicer ga se vedno pogresam…dogovorila sva se da bova prijatelja, izvedela sem da je on tedn dni po najinem razhodu ze skocil v posteljo z drugi, sicer pijan vendar vseeno…jaz tega ne razumem ker nisem taka oseba da bi se napila in potem nasla drugega enostavno nemorem ker s tem bi prizadela sebe njega in nekega izkoriscenega fanta. Torej ostala sva v stiku dopisujeva si kot prijatelja, videla se sicer nisva 2 tedna in on mi pise da s lustna naj pazim nase ko sem sla uceraj na rojstni dan, posilja mi objeme in vse…seveeda meni je to res res usec ker imam upanje ampak kaj on s tem misli…tudi povedala sem mu da imam se upanje zanj in da ga se ljubim..sedaj nevem ali on dela samo revervo na meni ce ga slucajno nebi katera hotela da ima mene, ali pa za res hoce mene nazaj…res je da ga dobro poznam vendar pri takih receh pri njem res ne vem…

Vem, da je težko uporabljat logiko, še posebaj, če so utapljaš v čustvih.

Postavi (si) par vprašanj:
-Zakaj je prekinil zvezo ?
-Zakaj te hoče nazaj ?
-Mu lahko oprostiš ?

Če si je pač premislil in te hoče nazaj, si lahko še enkrat.
-Kaj se je spremenilo, oz. kakšno zagotovilo imaš, da se scenarij ne bo ponavljal ?

Pozdravljeni.

Žal mi je za vašo zvezo in verjamem, da vam je grozno, ker je vaš bivši fant kmalu po prekinitvi zveze spal z drugo osebo. Vedeti morate naslednje. Vi ste v fazo žalovanja vstopili v trenutku uradne prekinitve zveze, on pa je fazo razmišljanja o prekinitvi začel že prej, morda celo več tednov ali mesecev prej. Popolnoma nič niste krivi za to. Vaš bivši fant ima svobodno voljo in odločil se je, kot se je. Te odločitve ni sprejel zaradi vas, ampak zaradi sebe.

Iz prispevka lahko razberem, da si sedaj po tihem želite, da bi vas bivši fant poklical in vam povedal, da želi zopet biti z vami. Ne glede na to željo, pa se morate intelektualno in racionalno zavedati, da ste ta trenutek ranljivi in da sedaj ni dobro sprejemati nobenih pomembnih odločitev, tudi ne odločitve o obnovitvi obstoječe stare zveze ali začetku nove zveze.

Proces žalovanja traja nekaj časa, namenjen je temu, da lahko zopet naredimo prostor za novo izkušnjo. Predlagam, da se bivšemu fantu zahvalite za lepe besede in mu predlagajte komunikacijski molk vsaj do konca vašega procesa žalovanja. Ali vas želi on izkoristiti ali ne v resnici ne vemo, in niti ni zelo pomembno. Ta trenutek ste pomembni vi.

Bodite dobro.

******************** Boštjan Topovšek, Core Energetics telesni psihoterapevt, Mojster Coach Nevrolingvističnega programiranja e-pošta: [email protected] splet: [url]http://humanu.center[/url] lokacija: Ljubljana, Tabor
nova
Uredništvo priporoča


Ljubezen ni, da drugemu dopuščaš VSE!
Znati je potrebno ljubiti sebe, da se ne dopušča ravnanj, ki vas vedno znova prizadenejo.

Preprosto pravilo je tako: “Prav je tisto, s čimer se strinjata OBA.”

Kjer lahko eden počne, kar želi, je bolj primer “kuhanja” drugega.. vsa ravnanja so mini testi, kaj je pravzaprav dopustno.

In če so “prekinitve” s posteljno atletiko dovoljene, dopustne.. se jih pač poslužuje naprej. Kjer pa bo očitno partnerstvo odprto le v eno stran: njegovo.

De omnibus disputandum..

New Report

Close