Najdi forum

Moj partner mi kakšne besede zameri in dobesedno izgine iz mojega življenja za mesec ali več ,vendar se kar naprej vrača nazaj . Po daljši ignoranci kar čez noč naveže stik z menoj . Sem oseba ki sem direktna in jasno in glasno povem kaj me moti in občutek imam kot bi govorila zidu ne moškemu , saj tudi ko se vrne bol slabo kaj izboljša v razmerju in nekako se mi dozdeva da bo do konca življenja takšen kot je . Ne vem kaj naj naredim s temi njegovimi za merami in jezo name in njegovim vračanjem nazaj . Menim da bi se lahko precej hitreje ohlajal in hitreje vrnil tako pa ko se mi že zdi da je razmerje zapustil prijadra nazaj . V času ignorance ne odgovarja na sms in ne dvigne telefona . Se vam zdi to normalno ?

Meni se ne zdi normalno da ti vztrajas v tem odnosu. Zavedas se da to ni ok, pa se kar prenasas to. Ocitno sta ravno za skupaj. Oba se bojita blizine in se igrasta jo-jo igrico.

Če jasno in glasno nekaj poveš, to nima nobene vrednosti, če temu ne slediš tudi z dejanji ali celo da celo narediš nekaj kontra temu, kar jasno govoriš.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
nova
Uredništvo priporoča

Ni normalno.
Z njegove strani, da prekine stike.
S tvoje strani, da vztrajaš pri obliki komunikacije, ki je zanj očitno nesprejemljiva.

Če bosta tako nadaljevala, se verjetno enkrat ne bo več vrnil.

Mogoče bi morala tudi ti kaj spremeniti.
Ko te kaj moti, se da to povedat na več načinov.
Kakšen je tvoj?

Pozdravljeni.

Vajin vzorec povezovanja je normalen za vajino podzavest (sicer tega ne bi počela vedno znova in znova), objektivno pa seveda ni normalen. Pri tem oba igrata enakovredno vlogo, seveda vsak na svojem polu in vsak s svojimi pričakovanji.

Kaj sta pripravljena narediti, da to spremenita?
Ste pripravljeni prevzeti odgovornost za svoje življenje in partnerja naslednjič ne sprejeti nazaj? Kdo vas pri tem ovira? Ali ga ljubite, vendar istočasno želite, da bi postal nekdo drug?

Menim, da bi oba morala več prisluhniti drug drugemu. Prav tako menim, da bi se morala naučiti nekaj osnovnih metod komuniciranja (in poslušanja) – seveda če se sploh želita razvijati kot človeka in partnerja.

Bodite dobro.

******************** Boštjan Topovšek, Core Energetics telesni psihoterapevt, Mojster Coach Nevrolingvističnega programiranja e-pošta: [email protected] splet: [url]http://humanu.center[/url] lokacija: Ljubljana, Tabor

Ne, ni normalno. Iz te moke ne bo kruha.
Čemu še vztrajaš v takem odnosu?

New Report

Close