Najdi forum

Jaz pa imam težavo, da me fant vsakodnevno spominja, kaj vse moram naredit npr. tečt, fitnes, trgovina itd. On sicer pravi, da me vzpodbuja ampak meni to zbija moralo. Sprašujem se ali sem jaz čudna ali bi mu morala biti hvaležna.

Opomni ga, naj gre v tri krasne.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Meni se zdi sploh bedarija, da tukaj neznane ljudi sprašuješ. Kot da vsi živijo v svojih “safe space”-ih in politični korektnosti (in se ne znajo več pogovarjat med sabo).

Če te moti, mu povej, obrazloži na dolgo in široko.

Če te ne, vendar te moti pristop oz. način kako to dela, mu svetuj, če bi lahko spremenil pristop.

Lahko se pa tudi spustiš “na njegov nivo” in začneš njega komandirat.


Kratko, jedrnato, precizno.

Pozdravljeni.

V kolikor ste za partnerja iskali ‘očeta’, potem je prav, da ste mu hvaležni. V kolikor vaš namen ni bil takšen, potem je prav, da se naučite prevzeti odgovornost zase in se naučite postaviti meje.

******************** Boštjan Topovšek, Core Energetics telesni psihoterapevt, Mojster Coach Nevrolingvističnega programiranja e-pošta: [email protected] splet: [url]http://humanu.center[/url] lokacija: Ljubljana, Tabor

New Report

Close