Najdi forum

Pozdravljene Bibice!
Ni naj vam povem naslednjo zanimivo zgodbo v kateri so bile prevare lazi in odpuscanje, ampak se vsakic ne konca kakor bi se moralo!
Z partnerjem sem 4 leta. Po 1 letu najine zveze sva dobila prelepega sina, ki se ga je zelo razveselil! Ima odprej namrec eno hcerko, ki pa mene nikoli ni marala vedno dela samo kreg med naju. Naj povem da me je parnet celo nosecnost varal vse sem vedela mu oprostila! … Ko sva dobila sina sem bila v bolnici 5 dni cse je bilo lepo in prav ceprav sem vedela da ko me ni doma on uziva z drugo.. ok naj bo… po koncni izpustitvi iz bolnisnice sem si oddahnila ker sem prisla domov in mu se isti koment dala ultimat ali se bo odlocil za naji dva ali pa naj oddide h avoji presneti ljubici… seveda se je odlocil za naju dva ampak na zalost je to trajalo le par dni in se spet zacel vracati ljubici… vse dokler se ni zgodilo to … bil je lepo soncno jutro ko sem si skuhala kavico zrihtala dojencka in se usedla na teraso da bom v miru spila kavo ko dobim klic in mi zacbejo govoriti kak vse parnet pocne z to ljubico… padla sem v sok imela mravljince po celem telecu tudi po obrazu dojencka ki je vzela njegova mama iz rok …. tako je bilo se enkrat ko je videl da gre zares in zares zapustil ljubico… vse je bilo uredu lepo sva se imela so prisli tezki dnevi in je bilo hudo… vse do torka… zacela sva se kregat izmenjavala sva si beseda prisotna je bila njegova 8 letna hcerka iz prejsnega zakona… povedala sem mu da ga ne morem gledat da ga sovrazim… objokana sem se ulegla v pojsteljo in zacela premisljevati kaj bom storila… in odpeljal je svojo hcerko nazaj domov bila sem pripravljena na najhujse.. ko je prisel je pristopil do mene me prijel za lase in mislil da sem taka ker nimava casa preziveti niti enega dneva sama dva z sinom.. rekel mi je kaj si hotela to kaj ti je to manjakalo in spala sva skupaj ceprav se mi je zelodec obracal… med tem ko je to naredil mi je govoril da naj ne govorim da ga sovrazim da me lahko ubije da to ni vredno …. aploh vec ne vem kaj naj si mislim najraje bi odsla ampak tega nisem zmozna … seveda je danes spet pocilo med nama ampak tokrat sem se odmaknila od njega in sla spat v dnevni prostor… res vec ne vem kaj naj naredim.. 🙁

Pozdravljeni.

Hvala za vašo zgodbo.

Vaš parter vas očitno popolnoma čustveno in fizično obvladuje. Vendar ne želim pisati o njemu, saj ste vi tisti, ki vztrajate ob objektivno zelo destruktivnem partnerju.

Precej oseb, moških in ženske v partnerskih odnosih prevzame izrazito podrejeno vlogo – podobno kot vi. Zakaj? Zato, ker od takšne zveze dobivajo nekaj čemur se ne želijo odpovedati. Kaj od zveze dobivate vi?

Iz opisa izhaja, da imate izrazite mazohistične značajske lastnosti, ali izredno veliko potrebo zunanji podpori, kar pomeni, da sami ne zmorete podpirati sebe.

Preberite si moje vsebine na
Vaš link in
Vaš link

Menim, da potrebujete strokovno pomoč.
V kolikor imate možnost, se lahko oglasite tudi pri meni (od aprila naprej bom delal tudi v Ljubljani).

******************** Boštjan Topovšek, Core Energetics telesni psihoterapevt, Mojster Coach Nevrolingvističnega programiranja e-pošta: [email protected] splet: [url]http://humanu.center[/url] lokacija: Ljubljana, Tabor

New Report

Close