Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Otorinolaringologija nenehne bolečine

nenehne bolečine

Pozdravljeni! Stara sem 20 let in imam velik problem. Že več kot dva meseca se soočam z neprestanimi glavoboli, bolijo me tudi ušesa, občasno celoten obraz. V ustih sta se mi naredili dve tvorbi. Ena je mehka, druga pa trda skoraj kot kost. Zgoraj levo na alceolarnem mostu sem opazila spremembo, ki izgleda kot izguba kosti. Zadnje dneve imam bolečino predcsem na desni strani, to je predvsem pekoča bolečina v mehkem nebu in glavobol na tej strani. Na desni imam otečene tudi bezgavke. Pri zdravnici sem bila že nekajkrat, odvzeli so mi kri, izvid je bil ok. Naredili so mi tudi ortopan, ki ni pokazal nič nenavadnega. Zanima me, kaj bi lahko to bilo. Naj še poudarim, da mi na eni strani izrašča modrostni zob (tega ne čutim, vendar je bilo vidno na ortopanu). Zobozdravnica je rekla, da izrašča popolna postrani. Prosim za pomoč. Že dva meseca me strah, da imam raka grozno hromi.

Spoštovani,

zelo malo verjetno je, da bi imeli raka. Izraščanje modrostnih zob pa lahko res boli. Od modrostnega zoba seva bolečina tudi proti ušesu. Vzemite kaj proti bolečinam, mažite dlesen z gelom za dlesen. Uživajte mehkejšo hrano. Skrbite za dobro higieno zob.
Po potrebi se spet posvetujte z zobozdravnico.

*** asist. dr. Tanja Soklič Košak, dr.med., spec. ORL, ORL Klinika, UKC Ljubljana *** ORL SOKLIČ KOŠAK, Vilharjeva 50, LJUBLJANA *** m: 041 45 22 88 *** e: [email protected] *** https://www.orlsoklickosak.si ***

New Report

Close