Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Prebavila Urologija Javna tribuna: Ja kako pa vem, da je prostata?

Javna tribuna: Ja kako pa vem, da je prostata?

Odgovore na to vprašanje in kako odpravljamo težave s prostato z naravnim zdravilom Prostasan, bomo poiskali v sredo, 6.11. ob 11h. Pridružite se nam!

za zdravo prostato baje pomaga žižula

Neka prostorastoča gljiva (goba), ki so jo naši predniki uporabljali v te namene, prej kot je obstajala ?uradna? farmacija.
Ampak plačana reklama je pa le plačana…………….

nova
Uredništvo priporoča

Baje pomaga pri težavah s prostato tudi masaža prostate. Kako se to počne ne vem. Pravijo, da pri tem pride tudi do orgazma. Mogoče kdo kaj več ve?

drug drugega programiramo

Lahko alkohol slabo vpliva na prostato? Moj mož namreč veliko pije in ima hkrati v zadnjem času bolečine na tistem predelu

Ima lahko 30letnik povečano prostato?

Kašni so pa znaki raka na prostati?

Je kakšna hrana alpa pijača fajn za pomoč pr zdravju prostate

A lahko povečana prostata vpliva na seks? Mislim, a ga otežuje? Me zanima za moža….

Kašne probleme sploh lahku maš s prostato? Kej z vecejem tut?

Ali so znaki lahko podobni vnetemu mehurju?

Je lahko celodnevno sedenje kaj povezano s problemi prostate? Sprašujem za partnerja, ki dela v pisarni….

Je za raka na prostati boljša opcija operacija al obsevanje?

Pri katerih letih se je pa fajn začet testirat za raka na prostati?

A so lahko kšni stranski učinki obsevanja raka na prostati? Razen bruhanja itd.

Mene zanima ravno to, kar je vprašanje, kako veš, da je prostata? Star sem 35 let, težav nimam, ampak ravno tako jih ni imel moj oče, ki je šel na rutinski pregled in so ugotovili, da je PSA precej precej visok. K sreči je vse obvladljivo, pa vseeno, čutil ni nič…
Kako moški ve, če ni nekih očitnih znakov?
In, če imaše težave, je to zdravilo primerno za vse? Ga je dobro jemati kot preventivo?

Pozdravljeni,

nisem še slišal, da naj bi pomagala žižula. Morda res, a vprašanje v kakšni obliki, kakšni koncentraciji in kaj od tega pričakujemo. Če imaš enkrat težave z uriniranjem zaradi prostate, mora biti karkoli jemlješ res učinkovito in dokazano, sicer je škoda lahko še večja, zdrav pa tudi nisi bolj.

lep pozdrav,
R.Terčelj

Robert Terčelj Naročite se na brezplačne Voglove nasvete za zdravo življenje na http://www.avogel.si

Spoštovani, lepo vas pozdravljamo v današnji javni tribuni, v kateri bomo govorili o zdravju prostate, kakšni so značilni problemi in kako jih odpraviti. Dobrodošel je Robert Terčelj, ki z ekipo Farmedice podpira uporabo zdravil rastlinskega izvora, fitoterapijo . Vabljeni, da postavite še kakšno vprašanje, strokovnjak pa bo začel odgovarjati na ta, ki smo jih že prejeli.

Pozdravljeni,

glede na številne učinkovine, ki jih premorejo gobe, me ne bi presenetilo, če bi katera od njih delovala antiandrogeno (vpliv na receptorje na celicah prostate) ali zmanjševanje vnetja prostate. Pomembno je, da je uporaba preverjena, tako glede učinka, kot varnosti. In da to ni le na podlagi zagotovil proizvajalca, temveč tudi neodvisne zdravstvene ustanove oz. agencije za zdravila.

lep pozdrav,
R.Terčelj

Robert Terčelj Naročite se na brezplačne Voglove nasvete za zdravo življenje na http://www.avogel.si

Pozdravljeni,

hvala za to vprašanje. Drži, včasih izvajajo masažo prostate, kar tisti, ki jo prejmejo navajajo kot blagodejno. Verjetno ob tem nekoliko naraste vredno PSA v krvi, zato je pred laboratorisjkim merjenjem vrednosti PSA dobro povedati, da ste npr. veliko kolesarili (pritisk sedeža posredno na prostatično tkivo) ali pa imeli masažo prostate.

lep pozdrav,
R.Terčelj

Robert Terčelj Naročite se na brezplačne Voglove nasvete za zdravo življenje na http://www.avogel.si

New Report

Close