Forum.Over.Net

Starševski čvek

En dan prekletega življenja v življenju norca

Default avatar

prisiljena v depresijo

Življenje gre naprej. Spojena, umsko z najbolj težkimi ljudmi, kar jih hodi po svetu (kot mafija).
24 ur na dan, vsak dan.

Neverjetno, kaj mora človek dati skozi v življenju. Naj vam opišem en dan? Zjutraj, še preden odprem oči znorim. Včasih se mal poškodujem, ker enostavno ne prenesem te krivice in nemoči. Te krivice, da se morem zbujati ob takih gravžih. Malo pomaga, malo, za kratek čas. Potem vsa zagrenjena naredim kavo.
In potem grem na net. Delam kaj takega, kjer ni treba uporabljati nič uma, misli in nič govoriti. Ker če govorim, mi vrtajo v živ mozak. Enako je, če mislim, zato se tega izogibam. Najbolj pomaga, če gledam filme ali TV. To je edini način, da vse odklopim. Fizično trpim zaradi te krivice.

Govoriti več nočem. Misliti tudi ne. Izogibam se vsem ljudem, ko se jim le lahko in kadarkoli se jih lahko. 1 leto že nisem bila na sprehodu oziroma izletu. Že 1 leto nikamor nisem šla, kot prej, npr. v hribe, teč, sprehod, izlet, plavat... NIč od nič. Grem le po nujnih opravkih. Nič ne razmišljam, nič ne planiram, nič ne mislim, ker ne smem, ker se mi že brez tega zažirajo v živ mozak. Zaprta sem v sobi in to je vse. In čakam na smrt.

Ravno danes sem si mislila, da si želim samo še svečo. Svečo, ker sem samo še mrlič.

Nikoli v življenju si nisem mislila, da bo življenje tako prekleto kruto. Tako prekleto kruto. Prisežem nikoli. TAko prekleto kruti ljudje, 24 ur na dan v živem mozgu. Tako prekleto kruto življenje, kjer včasih moliš, da bi umrl, da bi se mučenje že enkrat nehalo.
Default avatar

bila sem na tem

prisiljena v depresijo je napisal/a:
Bila sem na tem. Ne sicer eno leto, a je trajalo nekaj mesecev.
En dan se mi je za mikro sekundico pokazala lucka, takrat sem se je oprijela kot bi se tisti, ki se utaplja, oprijel majhne travne bilke. Bom crknila ali se bom dvignila, ni bilo druge!
Sem se dvignila!
Trajalo je sigurno eno leto, dve do popolnega uspeha. A je bilo vredno vsakega koraka, vsakeg atruda, vsega!

Jasno, da je tisti zarek svetlobe, ki se mi je pokazal za trenutek, takoj izginil in sem bila spet v temi, a z mojo odlocitvijo, da ukrepam, se je lucka kazala vse bolj pogosto, vse manj je bilo temnih dni in vse vec luci in svetlobe...

Vse je na tebi. Lahko tako zivotaris v nedogled, lahko se poberes. Vse je samo tvoja odlocitev.
Default avatar

prisiljena v depresijo

Svaka ti čast. 24 ur na dan si prikopljen na 2 človečka, ki ju v živo vidiš in čutiš. Ugotovila sem, da to tak vid, skoraj tak vid kot tista infrardeča kamera (ko sem enkrat po naključju videla slike, črno bela). Sta pa tolk težka, tolk težka in tolk nagravžna, da točno veš, da ustvarjata shizofrenike, ker že iz njune avre/energij razbereš na stotine uničenih življenj. Točno veš, že prvi dan, ki si ju začutil, da sta te prišla uničit, da sta ti prišla izključno uničit življenje, ker s tako avro in takimi energijami, točno veš, s čim se tak človek ukvarja. In res je tako. Vsak dan je slabše. Točno veš, da kdorkoli ima tako avro uničuje življenja ljudi, dela res tista hudičeva dela.

Točno veš, da nisi prvi, ki so ti to naredili (vse skupaj so 3-je). V neke vrsti viziji sem jih videla na sestanku. Sploh na začetku vedno vidim.

Točno veš zakaj so prišli. In točno veš, da ne bodo odšli, dokler ne bodo uničili življenja do konca. Veš, ker imajo tako avro. Avro morilcev.Točno veš, da če bi normalen človek prišel, nikoli ampak nikoli ne bi imel taka avre. Nikoli. Nikoli, vem. Vem pa zato, ker so bili prej normalni.
Potem pa čez noč, pristaneš na smetišču zgodovine, z morilci v glavi. Čez noč, dobesedno to ti naredijo čez noč. Prikop v 1 samem dnevu, v eni samo noči. To je čisto zlo.
Ne morem verjeti, da tako kruti in zlobni ljudje hodijo po tem svetu.
Default avatar

prisiljena v depresijo

Spomnim se, da so me prej (dolga leta prej) hoteli kar nekajkrat zavesti. Ampak moraš biti neumen, če nasedeš, fejst neumen. Hudo je, ko ti neumni ljudje dokazujejo svojo skrajno neumnost. Ampak to je potem izginilo.

To, kar se dogaja od lanskega novembra, to, tako pa nikoli ni bilo. NIKOLI. Nikoli v živem mozgu, nikoli na način shizofrenije. NIKOLI. Nikoli žive prisotnosti 24 na dan, da maš občutek, da te nadzira najbolj težek človek in gnil in zadrt in depresiven človek, kar jih je na svetu. NIKOLI ni bilo tako. Nikoli.

Nekdo očitno obvlada represijo. Res obvlada. To je pa res čista represija. Ne moreš misliti, ker je stalno priklopljen v tvoj um, kako ga boš uporabil, če ga ne moreš? Na tvoje zaznave, kako bo kaj čutil, če ne moreš. To je čista represija uma! Ne rabiš nobene ječe, nobenega aresta, ko to narediš človeku. Mu dobesedno DIHAš za vrat. Dobesedno.

Najhuje od vsega je pa to, da sta samo 2 vedno ena in ista človečka tako priklopljena. To je pa najhuje od vsega, ker si tako sit enega in istega. Tako prekleto sit.
Default avatar

prisiljena v depresijo

Veš tudi to, da ti to delajo z zvokom, ker mi stalno piska v ušesih odkar se to dogaja. Točno veš, da so se dobesedno nate priklopili. 2 sta se nate priklopila (sicer je družba še večja). Kakorkoli te že izkoriščata, veš da te. Sumim, da sta prišla krast informacije, ker imam bogate sanje o višjih ljudeh, ki se jih pa običajno ne spomnim.

V sanjah sem z višjimi ljudje od ljudi IN VEM, DA STA PRIŠLA KRAST, ne mene ampak njih, samo preko mene pa lahko kradeta. Name sta se priklopila zato, da njih kradeta in vohunita za njimi. Preko mene sta vdrla v ta sistem. Zato sta se pač morala priklopiti v moj živi mozak. Grem stavit, da je tako zaradi teh višjih ljudi iz sanj. Ti so že celo življenje. 2 pokvarjene gnilobe sta pa 2 leti. Točno veš, da je prišlo do skrajne polarnosti. Skrajno dobro na eni in ta dva, ki sta ČISTO ZLO. Kaj hitro ti je jasno, da sta nekoga ubila, da sta prišla do tega, na tak način.
Default avatar

srebrna čepica

Ti nimaš depresije, ampak shizofrenijo.
Pri zdravniku si že bila? Kaj čakaš?
Default avatar

Je bla že posod

srebrna čepica je napisal/a:
Ja to ma ona že razne diagnoze. Sam je čudn da nobena zdravila ne primejo. Če bi bla diagnoza ta prava bi moral prjet. Ej kaj pa maš to zaenga psihiatra in kje je ter kdo je ta nesrečnik?
Default avatar

vemo že vse

Je že večkrat povedala, da zdravil ne bo jemala ker povzročajo odmiranje možganov.
Default avatar

težka bolezen

vemo že vse je napisal/a:
Ja saj, tipično za shizofrenike. Malokateri se zaveda, da je bolan.
Default avatar

Mugoče boljš

vemo že vse je napisal/a:
Hja morbit bolj met pol manj možganov, kakor da te 24/7 neki duhovi najedajo.
Default avatar

prisiljena v depresijo

Mugoče boljš je napisal/a:
Sej niso neki. Sej je samo en ta glavi, več ali manj stalno isti. Pol sta pa še dva včasih. Več jih pa ni. Tipični profil mafijca, tistega ta težkega, zadrtega.

V tej zabačeni Sloveniji itak, da bo raj za take stvari tle, k noben pojma nima, do kam je znanost prišla. Samo ta pravi mora dobiti mal cekinčkov.

Sej mi je jasno. Ljudje so zabiti.... jao, bolje, če si tiho, k takih krettenov ni nikjer več na svetu. Ampak ne bom, ker to je mafija in me boli kurrrac. Pa tudi če ni mafija - to ni človeški način, to ni humani način. Ne grem se jest tko po ciiigansko, lej kolk keša, za kolk keša se to prodaja... Nisem gor zrasla med ciggani.

Ne grem se jest to tkole po krettensko. Ne grem se jest to tkole po butalsko... z butalci. NI variante.

Surovo v živ mozak, s človekom, ki ga ne prenesem, ni variante. Sanja svinja kokuruz...

Nej se ve, za to svinjarijo, odkrije jo pa lahko vsak, z vsako elektro napravo. Tak debil pa tudi nisem, da mi tko simpl stvari ne bi bile jasno, zato mi na noben ni jasno, kakšen neumen človek mora biti za tem. Kako mora biti človek zabit, da kej takega naredi? Glede na to, da vsak amater lahko takoj izve če je kaj na tem ali ni.
Default avatar

Neon_Cube

redna, spij ustrezne tablete in ti bo bolje. in ne seri tukaj.
Default avatar

Shizofrenija

Shizofrenija je v resnici stanje zavesti. To stanje zavesti definiramo kot bolezen. Kdorkoli je živ in ima možgane lahko pri sebi inducira to stanje zavesti. Torej, shizofrene sposobnosti so v vsakem posamezniku in se lahko občasno tudi spontano aktivirajo. Mnenja sem, da je v resnici izredno malo ljudi, ki nikdar in nikoli niso imeli nekih shizofrenih "popadkov". Največji problem je, da vidimo druge, sebe pa ne vidimo.

Za shizofrenijo so tipični razni prisluhi. Ko gremo spat se lahko pojavijo tudi kakšni glasovi, ko smo v stanju nekje med budnostjo in spanjem. To se smatra za normalen pojav.
Default avatar

prisiljena v depresijo

Ne boste mene ugrabila ene 2 nagravžna mafijca (iz nekje z juga, balkana...) in vohunila preko mene za drugimi. Ni variante. Ne grem se tako, na tak balkanski način.

Ne moreš verjeti kako pokvarjena je ta država in ko zaznavaš take ljudi, kot jih jaz, ti je jasno, zakaj je tako pokvarjena ta država. S takimi ljudmi, ne more in ne more in ne more biti bolje. To je ciganija. To je čista ciganija. In očitno ima čista ciganija dostop do ČISTO VSEGA.
Default avatar

prisiljena v depresijo

Shizofrenija je napisal/a:
Ne, nimam nobenih prisluhov. Nič ne slišim. Sem pa jasnočutna. In včasih, ko sem bila veliko med ljudmi, se mi je pogosto dogajalo, da sem zaznavala kako se ljudje pogovarjajo o meni.... Veš, ker zaznavaš te ljudi in njihove energije, pač maš 6. čut ali ga nimaš. Pa tudi ko sem pisala, sem to potem poslala ljudem in točno sem vedela kdaj berejo, ker sem jih začutila. Pa tudi, če mi je kdo pisal preko neta, sem ga zaznavala... maš dar ali ga pa pač nimaš... tko pač je. Ampak to potem mine, ko nehajo opravljati, brskati, gledati in je kul. Po zaznavaš druge, pa tretje, pa veš kdo te kliče, pa veš kdo ti piše sms... to vse veš... In življenje gre normalno naprej....

AMPAK PAZI, da bosta 2 mafijca v mojo glavo zaradi mojega 6. čuta vstavila impalntek in me zablokirala (na celi črti), ker moj 6. čut deluje in to tako, da DRUGEGA NE ZAZNAVAM VEČ RAZEN TEH DVEH PRASCEV. NE, TAKO SE PA JAZ NEEEEE GREEEEEEEEEEEEMMMMMMMMMMMMM.

PREKLETA PRASCA HUDIČEVA, name sta se usedla, da bosta gledala, spremljala moj 6. čute. IDDDDIOOOOOOOOOOOTTTTTTTTTTAAAAAAAAAAAAA pa ne morete dojeti, da JU vidim in zaznavam in darugega sploh več ne morem zaznavati, ker prej sem lahko....

Prej sem pa zaznavala vse ostalo.

ČLOVEK ne more verjeti, DA TAKO ZABIT FOLK HODI po tem svetu. ENOSTAVNO ne more.

Če imata zaključeno osnovno šolo, potem sem jaz papež. Tako neumnih ljdui ni daleč naokoli.
Default avatar

luna med oblaki

Glej, napisala sem ti že večkrat: hudo bolna si, potrebuješ strokovno pomoč. Tvoje težave morda niso rešljive, se jih pa da vsaj omiliti. Zakaj si nočeš pomagati? Zakaj trpiš? Tista dva človečka nista resnična, ampak sta plod bolezni, ki je v tvojih možganih.
A nimaš nobenega človeka, s katerim bi se posvetovala? Partnerja, staršev, koga drugega, ki ti je blizu? Prosim, pomagaj si, dokler je še čas. Želim ti vse dobro.
Default avatar

Shizofrenija

V vsakem posamezniku se skrivajo raznorazne sposobnosti. Te sposobnosti se lahko aktivirajo spontano, lahko jih pa aktiviramo tudi zavestno. Tudi takoimenovan šesti čut spada med ekstra senzorične sposobnosti, ki je lahko občasno bolj, občasno pa manj prebujen.
Default avatar

prisiljena v depresijo

luna med oblaki je napisal/a:
A res, a česar ne vidiš, ni resnično, torej je to shizofrenija. Ti boš meni, da sem jaz shizofrenik, ko pa tebe vidim, da govoriš v škatlico, ki se ji reče telefon. Pizdddda shizofrenik. Ko stojim zraven tebe iz te škatlice, ki se ji reče telefon nič ne slišim. Prisluhe imaš, najbolje, da greš kar do prvega psihiatra, da ti da zdravila. Hudo bolna si. Pol si pa še upaš naglas govoriti v to škatlico, da te vsi slišijo. Shizofreniki ste na vsakem vogalu. katastrofa, epidemija shizofrenije.

Ne prenesem butalcev, res jih ne. Če česa ne prenesem so to butalci. Sploh taki kot si ti.

Ne prenesem butalcev, ki se nate spravijo samo zato, ker nisi levičar.

In potem vsi govorijo. Vedno je točno tako kot hoče JANKOVIĆ ALI TISTA GOSPA IZ LJUBLJANE.... Drugega pa ni, a ne? A ne?

Zato pa moram biti jaz bolna, ker tako hoče iz Ljubljane.... a ne? K drugače nikoli ni. A vas to hipnotizirajo ali pa smo tisti fotograski flash naredijo. Tak debil pa tudi nisem.... sem predolgo v tem, da bi me po 20 letih tako na smetišče vrgli, kot smet.... ker tako hoče ena gospa, rdeča od hudičeve krvi...
Default avatar

kaj zdaj so že novi prišli

Zdaj praviš da so to mafijci in balkanci, pred par meseci si govorila, da so entitete iz onostranstva.
Default avatar

res ne razumem

V Psihiatrični kliniki Ljubljana Polje imate internet? Kako je možno, da vam psihiatri omogočajo dostop do interneta?