Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Psihologija in psihiatrija Zasvojenost in pomoč (lyrica in helex) ter napaka psihiatra

(lyrica in helex) ter napaka psihiatra

Pozdravljeni. mene zanima naslednje: ali lahko jemlem tablete lyrica 75mg skupaj z tableti helex 1mg?? to mi je sicer predpisal moj psihiater drugič. prvič se mi je zgodilo nekaj zelo zanimivega in bi rad to objavil na vašemu forumu, ker si mi zdi omebne vredno za tiste, ki naj nebi to “zaužili” kar mi je psihiater predpisal prvič:
Zdravim se odvisnosti od prepovedanih trdih drog z metadonom. Ko sem biu prvič pri psihiatru mi je predpisal Mirtazen 30mg in Seroquel 200mg, ter tablete Revia. In sicer v naslenem vrstnem redu: zjutraj tableto revia (psihiatra sem obvestil da vedno zjutraj pijem metadon) in zvečer Seroquel in Mirtazen. In se je zgodilo naslednje jutro naslednje:
Zjutraj zaužijem Metadon in tableto Revia. In po 10-ih minutah padem v močno abstinenčno krizo (ker ob tistem trnutku nisem vedel kaj se zmano dogaja pokličem rešilca). Začelo me je močno tresti in zebsti. Zenice se imel močno odprte (široke). Ko sem prispel v bolnišnico pod nujno mi je bila drug dan diagnoza: F11.3-Abstinenčni sindrom ter F11.2-Sindrom odvisnosti zaradi uživanja opioidov. Drugi dan zaužijem samo Metadon in vse je bilo OK.
To je bila krivda psihiatra, kakor jaz to razumem da mi predpiše tablete Revia, ki sem pozneje prebral da za zaužitje tega tableta morem biti najmanj en teden na abstinenci opioidov. Zakaj mi je to stric psihiater to predpisal nikoli nebom izvedel.
TO SE NESME NIKOMUR ZGODITI!!! Ker je to močno grdo ravnanje z pacientom in tudi zelo grdo izkušnjo doživljanja napake psihiatra.
Da se vrnem na uprašanje ki me uglavnem zanima je naslednje: ali lahko jemlem tablete lyrica 75mg skupaj z tableti helex 1mg?? (tableti Lyrica mi je predpisal psihiater, Helex sem si predpisal sam).
Za odgovor se vam vnaprej zahvaljujem.

Tema je zaprta za komentiranje.

New Report

Close