Najdi forum

pozdravljeni!

že leto in pol ne jemljem nobenih drog, občasno pa v enem od Centrov za zdravljenje odvisnosti dam vodo in naredim teste. Do sedaj je bilo vedno vse OK, torej negativno, zdaj pa se mi je zgodilo, da je test pokazal poz. opijate. Test sem ponovil, toda ponovno je bil pozitiven. Sam vem, da nisem jemal ničesar, je pa ta dogodek sprožil dvome pri zdravnici, družini…
Kako je to mogoče in kako lahko dokažem da sem še vedno “čist”? Celo sestre so mi rekle, da “testi nikoli ne lažejo”!

naj dodam, da sem istega dne kupil test v lekarni in doma v navzočnosti
dekleta ponovil test (je bila prisotna ves čas). k sreči je bil negativen, tako da so so se razpršili vsi dvomi. vseeno je vse skupaj zelo neprijetno, saj je test res “dokaz” da si (ali nisi) čist. vseeno moram še enkrat v center, da dobim “potrdilo”, da sem v redu. zdaj se kar malo bojim, saj je očitno da tudi testi zatajijo.

Lep pozdrav!
Takole na daljavo bi zelo težko podal kakšno mnenje. Sam menim, da bi morali test še enkrat ponoviti, če se niste strinjali z rezultatom testa. Če bi ponovno pokazalo pozitivno potem sta mogoči dve stvari. Prvo, da ste pozitivni na opiate zaradi uživanja le teh, ali pa, da ste jedli kakšen makov izdelek. Sam Vam svetujem, da le te ne konzumirate, preden opravljate teste.
Več v zvezi s samimi testi in vzroki, ki lahko vplivajo na rezultate testov lahko izveste na detoksikacijskem centru v Ljubljani.

Zavod Pelikan - Karitas Celodnevni pripravljalni center Cesta na Polževo 4 1294 Višnja gora TEL.: 051 339 725 E-MAIL: [email protected] SPLET: www.pelikan.karitas.si

New Report

Close