Najdi forum

kako spoznas, da je zakajen

imam novega fanta, ki redno kadi travo (ze par let, vsak dan). Meni gre njegovo pocetje na zivce, ker sem ze od nekdaj ful proti tem. Ker sva se zaradi tega velikokrat sprla, se je odlocil, da svoje razvade ne bo omejil in prav veselo se ga zakaja se naprej in vsakic ko pride zakajen to tudi zataji. Na njegovem obnasanju vsakic ugotovim koliko je ura a mu ne morem to dokazati. Nasla sem tudi kapljice za oci (vemo zakaj…)…

help me

hvala

tudi jaz sem imela takega fanta. priporočam ti, da ga kar pustiš, ker verjetno ne bo nikoli nehal. dovolj bedno je že to da ne vidi nobene druge zabave v življenu kot da se zakaja. in še brezveze je imet tko pasivnega fanta ki je skoz zakajen in samo leži in se mu nič ne ljubi. najdi raje novega. minka

Seveda ja, najlažje je človeka pustit, da bi pa pomislile na pomoč? ne, je najbrš pretežko. Ljubljenemu človeku naj bi stali ob strani in skupaj z njim poiskali rešitev-NAJ BI

hvala, mas prav. Kaj pa ce noce sodelovati?

> hvala, mas prav. Kaj pa ce noce sodelovati?

Potem ga pa nogiraj

Dokazes mu tako, da kupis v lekarni test za 600 ali 700 sit in naslednjic ko bo sumljiv mu ga das….Ce pa si ze itaq sigurna da je zakajen ko je stabo, preprosto odidi, ce mu je kaj do tebe bo prisel za tabo….Drugace te pa ni vreden.

Zakaj sprešuješ – Kako spoznaš, da je zakajen?, če pa veš???

Vprašaj, če ti je dobro z njim, kaj ti ostaja v odnosu lepega, da vztrajaš? Kakšen ultimat ni odveč – saj toliko pa se ceniš a? A boš sama skrbela za vajine otroke, pa kuhala pa prala on bo pa s frendi skadil par jointov pol se mu bo pa vse fajn zdelo. Prepir is out off question. Stališča pa veljajo. Jaz ga ne bi gledala. Konec koncev je ljubezen vredna nehat se zakajat. A to pol je???

uporabljaš moj nick

probaj ga to tega spravit naj vsaj malo celotno stvar kontrolira, ce mu je kaj za uspesen odnos brez svaje…………..vem da ce mu reces bo ziher proti……..priporocam ti da ga pomalen k vsemu navajas ,ce pa to nebo uspesno pa se sprijazni, al pa ga daj na stran….vem da se da to resit, ker sem sam nekdaj vec ganje ko cikov skado, pa sem tudi prisel k sebi zaradi punc, k so mi dale naj se odlocim…..CE MU JE INTERES DO TEBE SE BO POTRUDIL …pri takih stvareh je odlocno treba povedat cloveku, ne ga samo glejat pa ga prosit naj neha…….DAJ MU NEKE CASA IN POGOJ KI NE BO PRETIRAN, nemres cloveka skoz dan spremenit lahko pa s casom….

New Report

Close