Najdi forum

Spoštovani!
Moj mož ima težave z alkoholom. Odločil se je, da bo prenehal piti, vendar mu težko verjamem, ker je to že večkrat naredil. Zdraviti se noče, pravi, da je sam sposoben nehati. Ker mu ne morem verjeti, je rekel, da bi jemal tablete- tiste, po katerih ti je zelo slabo, če piješ. Ali je možno te tablete kje dobiti ali se je potrebno zato udeležiti zdravljenja?

Draga Kristina, predlagakl bi vam, da se kar sama najprej odpravite na posvet na Poljanski nasip v Ljubljani, kjer vam bodo dali podrobnejše informacije. Predno se česar koli lotite, je dobro vedeti, kaj je alkoholizem in kako se ga zdravi. Naša rubrika je premajhna, da bi o vsem tem na dolgo govorili, zato je najbolje, da se oglasite na poljanskem nasipu v Ljubljani.

Milan,zakaj je rubrika premajhna,da bi govorili o alkoholizmu?

Zdravo Kristina!

Imam natačno takšne probleme kot ti! Moj mož se zdravi že 3 leta, ampak zdravniki in psihiater ga zdravijo za depressijo in panične napade, jaz pa vem, da je alkoholik, tudi sam to prizna, že 10 let odkar sva skupaj pravi da ne bo več pil,
ko sem bila pred 3 leti noseča res ni pil. ampak takrat so se začele tećžave z napadi. Sam prizna sebi in meni, da ima probleme z alkohol, sedaj se napije vsakih 14 dni, hudo pa je to , da takrat prekomerno poje Lexauronov, tudi dane sse je to zgodili.
ker pije 2-3 na mesec, ga zdravnik ne smatra za alkoholika, žal je to napaka!!!

New Report

Close