Najdi forum

Zasvojenost s hrano

Pozdravljeni!
Naj mi kdo pomaga. Moja mama je zasvojena s hrano. Kako naj ji to dopovemo. Vse smo že poskusili. Tudi zdravnica je poskušala, vendar so ta “vrata” pri mami trdno zaklenjena.
Zaenkrat je kljub preveliki telesni teži zdrava (razen zvišanega pritiska), vendar bo vsako leto težje.
Svojo odvisnost poskuša prenesti tudi na ostale, tako, da kar naprej nekaj kuha, peče, mesi … In glede na to, da mi vsega tega ne moremo pojesti, se pač sama loti in navadno tudi pospravi! Praktično je nikoli ne vidimo brez hrane v ustih – ves dan samo je.
Ko ji omenimo, da bi bilo dobro, če bi se malo omejila pri hrani, nas sprašuje če je morda predebela!!!!!!! To pomeni, da se sploh ne vidi!

Na pomoč in hvala lepa.

hm..problema se ne bo znebila, dokler ga ne bo videla sama!! ne boste ji mogli vi tega dopovedati ker pač ne gre.

s hipnozo bi se lahko pomagalo

Dokler sama ne čuti želje po spremembah, ne bo nič. Pomagate lahko edino tako, da spremenite družinski prehranjevalni sistem in nakupujete le zdrava, za srce in ožilje varovalna živila in kuhate, pečete in mesite zdravo. Bodite vzgled svoji mami.

Naseldnjic, ko bo vprasal, ce je predebela, ji pa povejte, da je! Nehajte biti prevec obzirni z njo, pa se bo mogoce zdrznila.

New Report

Close