Najdi forum

Tukaj v teh forumih na veliko pišete o zasvojenosti z različnimi drogami,kot so npr:zasvojenost z heroinom,nisem pa zasledil kaksne teme o tabletomaniji.Lahko bi kaj več napisali o zasvojenosti z analgetiki kot so npr:ketonal,tramal,….
hvala za odgovore
lep pozdrav

Mene tud to zanima, ker moja mama poje kar dost ketonala.. zmerom jo neki boli glava pol pa za vsako stvar ketonal.. pol pa ce kej recem da bi se mogla drugac lotit zadeve se pa samo razjezi in je uzaljena, kot da se jest zajebavam iz njenih zdrvstvenih problemov..

meni se sicer zdi, da se ne sme metati v isti koš Ketonala in Tramala, ampak bodo že drugi povedali…

mačkon

S tabletami je isto kot z drugimi drogami. Čez čas se telo navadi na učinke in jih začneš zlorabljati (vedno več). Ko pa si brez tbl. se pojavijo odtegnitveni simptomi. Ker je Tramal narkotični analgetik, se telo hitreje navadi (narkotik) in kasneje proti bolečinam ne bodo delovali, razen prevelikega odmerka.
Po mojem je treba vedno manj mg jemati ali pa zdržiš krizo. Od krize se ne umre.
Zaradi zlorabljanja Tramalov (narkomani!), ob nezaužitju le tega, kihaš, zebe te in ti je vroče, znojiš se, nimaš moči, mišice te bolijo.
Sem bil dovolj jasen? Še kakšno vprašanje?

New Report

Close