Najdi forum

Na kaj more paziti alkoholik

Živjo

Na kaj morem kot alkoholik paziti (razen tega da se ga trudim čimmanj spit), da bom imel čim manj zdravstvenih težav. Kakih resnih zdravstvenih težav zaradi tega dejstva še nisem imel, po drugi strani pa sem alkoholik le kakih sedem ali osem let. Le občasno se pojavijo težave s kakim delom prebave (trenutno me rahlo stiska v spodnjem delu požiralnika). Jemljem tudi šumeče tablete za nadomestilo vitaminov. Kaj še lahko storim?

Najprej en lep pozdrav
Najboljše je dragi Jelcin da prenehate piti alkohol, ker je življenje veliko lepše brez alkohola.Vem da je to zelo težko, sam imam podobne izkušnje, sicer ne z alkoholom, ampak z drogo. Potrebna bo močna volja, pomoč soljudi in pa prepričanje vase. Poiskušajte uživati v drugih stvareh, ne v alkoholu. Na začetku bo težko, ampak verjemite mi vsak dan ko boste brez alkohola bo za vas praznik.
Poiskušajte, splača se. Potrebno pa bo veliko volje in trme. Želim da vam uspe. Kjer je volja je tudi pot.

Ce ze ves, da si alkoholik bi MORAL PAZITI NA TO, da cim prej nehas biti alkoholik.
Zdravstvene tezave? Ce jih se nimas pa jih bis se imel. Definitivno.

hehe pazi da se ga ne ulijes prevec tko k js k sm pol koncal nasleden dan v bolnici z nekimi cudnimi aparati pa cevkami okrog sebe;)

New Report

Close