Forum: Delovno pravo in zaposlitev

Potrebujete informacije o zaposlitvi, službi, pogodbah, odpuščanjih, pravicah in dolžnostih? Na tem forumu boste našli vse potrebno o zaposlitvi.

A zavod za zaposlovanje res pomaga najti zaposlitev?

Odgovori Nova tema
Default avatar vednoskupaj 13 Mar 2017 11:25

Zavod ti ne bo nikoli našel zaposlitve. Oni so tam zato, da te vsako tolko naročijo pri svetovalcu, da jim poveš kje ti iščeš zaposlitev in koliko prošenj sin poslal. S tem si polnijo delovnik, kot da imajo kaj delati in imajo lepe plače in stalne službe. Če bi blo po mojem ne rabimo Zavoda za zaposlovanje in naj ta denar namenijo v fabrike, da bodo imeli ljudje službe. To je Slovenija

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo
Default avatar zyzz 19 Mar 2017 20:50

takoj ukinit zavod, to je čista mafija.

Default avatar sedaj zaposlena 7 4 Apr 2017 10:50

Sama sem imela zelo dobre izkušenj z Zavodom. Pomagali so mi tako pri pripravi prijave, kot tudi pri pripravi na razgovor. Poslali so mi tudi napotnico za zaposlitev (ja, posredno so mi ONI našli informacijo o zaposlitvi, sama pa sem bila na razgovor z njihovo pomočjo tako pripravljena, da sem to zaposlitev tudi dobila. ) že par let nazaj. Seda sem zaposlena, zadovoljna in hvaležna.

Razumem pa, da tiste, ki imate samo izgovore, to moti. Ampak to je vaš problem, ne problem Zavoda, ki je bil meni dejansko v ZELO veliko pomoč

Na vrh