Najdi forum

prvič..boleče..

Hej! js pa morm poveat pa tud prašat neki glede tega.. včeri sm js prvič.. sej noben me ni silu, fant je vedu d mi je prvič in je tud reku nj razmislm ne..
ampak js sm bla prepričana d želim..
itak sva uporabla kondom.. pol ko se je pa začel me je pa tkooo pekl..sm misnla d bom kr nehala..sam sm bla kokr tok trmasta… in v drugič ej šlo pa res lepo… sam me je prvič res ful bolel.. pa krvavela sm ful… sej vem d ponavad prvič krvaviš..sam a se lahk nardi da 2gič tud?? fant je biu pa še razočaran kr nism doživela orgazma… nism ga pa hotla zaigrat.. sploh ga nism doživela..n vem no…kdaj sploh doživiš orgazm? kakšn obćčutk je?? no ja..moja izkušnja prvič ni bla lih perfect.-.. mah sj če ne tvegaš p ne veš kaj zamudiš… 🙂 no prosim pomagite..hvala..

aja p kaj mislte d je bilo fantu nerodno kr sm krvavela p ker nism doživela orgazma??

Vse kar se vama je dogajalo ni nič posebnega ali nenavadnega. Samo čudim se, da sta tako nepoučena o spolnosti. Nabavita ali izposodita si katerega od priročnikov o spolnosti, da ne bosta tako nevedna. Ena od teh knjig ima naslov Dejva se dol, povprašajta zanjo v knjigarni ali knjižnici.

Alenka B

New Report

Close