Najdi forum

pzdravljeni.
sem poročen, brez otrok. ženo imam zelo rad. problem pa imava s spolnostjo. ženi se mi zdi, da je totalno odveč. imela je težko otroštvo ( tudi spolno zlorabo ), že več kot deset let boleha za bulimijo. hodi k psihiatrinji, pravi, da ji pomaga, vendar meni se ne zdi. večkrat mi vse skupaj prekipi in tudi grobo nastopim do nje ponavadi se brani z mokom ali pa se brani, da naj bom tiho ker itak ne vem kako gnilo je življenje. je človek s katerim želim živeti, je zanesljiva, vem tudi da me ima rada in ko se pogovarjava (veliko se )imam občutek, da si zares želi spremeniti življenje, vendar ne ve kako oz. kako bi začela. mislim, da bi bila potem tudi najina spolnost boljša. enkrat je rekla – zdelo se mi je zanimivo – da si želi, vendar kot da jo nekaj ustavlja ( sram, predsotki ) je tudi zelo zavrta v spolnosti. kako naj nama pomagam, ker tako nemorem več. hvala za odgovor.

Potrebujete pomoč strokovnjaka, ki se ne bo ukvarjal le z vašo ženo, temveč bo nudil pomoč in oporo obema in vama tako pomagal ohraniti in razvijati vajin odnos.

Alenka B

New Report

Close