Najdi forum

Privlačen sodelavec

Lep dan želim!
Prosim za vaše mnenje, saj me res zanima kaj pravi na naslednje strokovnjakinja…
Poročena sem 20 let, imam otroke in moža, s katerim ne uživam prav posebno v postelji, se pa trudim. Doslej mi drugi moški niso hodili po buči, pravzaprav mi še nobeden ni bil tako všeč. Pa tudi nisem hotela, da bi mi kdo bil – zaradi lastnega miru in družinske sreče.
Sedaj pa že nekaj let opazujem v službi moškega – mlajšega od mene nekaj let, nekaj časa sva delala skupaj in v tistem času se mu je rodil tudi sin in ima sedaj družino. Meni se pa sedaj čedalje večkrat pojavlja v mislih in fantazijah. Sem že kar zmedena… Pa bi si ga želela le za seks, nikakor ne za kakšno zvezo. Ko ga pogledam v rito in črne oči, mi kar gomazi po telesu in prav krotiti se moram, da mu kakšne ne rečem. Zavedam se, da bi izpadla trapasta, zato vse ostaja le pri željah. Zavidam tistim, ki se spustijo v zvezo, uživajo v seksu, potem pa se obnašajo, kot bi nikoli nič ne bilo.
Zanima me, kako bi se takšen skok potem odražal v domači postelji? Ali potem sploh še lahko seksaš s partnerjem, ki si ga že naveličan in je zdolgočasen do konca?

O spolšnem odnosu med vašim možem in vami niste napisali nič. Iz napisanega pa lahko sklepam, da sta se z možem v dolgoletnem zakonu nekoliko odtujila in da ste se ga spolno naveličali. Zato ni nič nenavadnega, da vas privlači drug moški. Iščete tiste občutke in doživetja, ki vam jih vaš mož ne nudi. Ali boste skočili čez plot ali ne, je popolnoma vaša stvar. Ljudje smo različnni in imamo različna stališča in vrednote, kakorkoli že pa smo vedno le mi sami odgovorni za svoje odločitve in dejanja. Kako bo potem…, ne vem. Ker ne poznam ne vas, ne vašega moža. V vsakem primeru pa dobro premislite. Premislite tudi, morda pa le obstaja še kakšna možnost, da bi se z možem ponovno zbližala.

Alenka B

New Report

Close