Najdi forum

pozdravljeni!
s partnerjem sva skupaj leto in pol, od tega pol leta živiva na svoje. imava tudi par mesecev staro hčerkico.
zanima pa me je pošteno, da mi leto in pol prekriva, da ima prijeteljice s katerimi se sliši vsak dan in jim pošilja smse in jih kliče tudi večkrat na dan (seveda ne v pričo mene), jaz pa naprimer nisem deležna niti enega odgovora na moj sms oziroma klica kako je z našo punčko v času ko je odsoten.
moje mnenje je da se partenerici svoje prijateljice najprej predstavi, da jih saj malo spozna, potem bi mu pa lažje zaupala, ker meni bi bilo že sicer zelo težko…
počutim se prevarano in ne vem če mu bom sploh še lahko zaupala, dneve in noči samo premišljujem o tem, a se ne morem sprijazniti, ko odide od doma, lahko samo za kratek čas mene močno skrbi kaj počne, saj mi ni vseeno za našo družinico in za njegov odnos do mene
zakaj če so res samo prijateljice, jaz ne smem vedeti za njihov odnos?
čudno se mi zdi da on lahko počne določene stvar, meni pa jih enostavno prepove, in v dobro odnosu se jaz odpovem tudi temu. je to pošteno do mene?
kaj naj naredim, kaj sploh lahko zahtevam od njega (ker predstaviti mi jih noče, ker se mene tako ali tako baje vsi njegovi prijatelji bojijo)?
lahko pa povem, da sem kar ljubosumna oseba, z premalo samozavesti in močnim občutkom manjvrednosti, kar verjetno povzroča še večjo bolečino ob spoznanju da ni iskren z mano
imam pravico od njega sploh kaj zahtevati oziroma pokazati da sem tudi jaz človek s katerega se ne bo delal norca? kako mu to pokažem?
v najini zvezi je še marsikaj narobe in vedno bolj obupavam, saj me vsak njegov korak tako močno boli

hvala za pomoč

Vse kar ste napisali je res in se z vašim mnenjem o ravnanju vašega partnerja popolnoma strinjam. Do vas se vede brezobzirno in nesramno, ne spoštuje vas in zato vas tudi ne more imeti rad. Poiščite si strokovno pomoč in ustrezno skupino, kjer si boste pridobili samospoštovanje in izboljšali svojo samopodobo. Oboje potrebujete, da si boste lahko ustvarili bolj zadovoljno in kvalitetno življenje.

Alenka B

New Report

Close