Najdi forum

Pozdravljeni.

Imam hud problem in sicer zena je nenormalno ljubosumna. Vsak dan mi omenja druge zenske, govori da si jih zelim in se krega z mano zaradi tega. Res cisto bolano je ze postalo. Vceraj se je tako razjezila, se je cisto cela tresla. Sem ji rekel naj gre k psihoatru, ker nic drugega ne pomaga. Sem ze obupal, s pogovorom itak nic ne dosezem. Res ne vem vec kaj naj naredim

Spoštovani,

verjamem, da je vaš problem res hud in da je vaša situacija neznosna. Niste pa opisali okoliščin in vajine zgodovine, da bi vam lahko napisala širši odgovor. A nič zato, saj bi vam v vsakem primeru svetovala, da poiščete zakonskega terapevta in se z njim pogovorite (www.zdt.si – Terapevti in terapevtski centri po vsej Sloveniji). Idealno bi bilo, da gresta oba, če žena tega ne želi, pa boste tudi sami na ta način imeli sogovornika, ki vas bo zelo dobro razumel in bosta skupaj poiskala najustreznejšo pot iz vaših težav.

Lep pozdrav,

Jana Lavtižar, spec. ZDT, zakonska in družinska terapevtka I [email protected] I 040/523-787 I www.janalavtizar.com

New Report

Close