Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Partnerska in družinska posvetovalnica vprašalnik za doktorsko raziskavo

vprašalnik za doktorsko raziskavo

Pozdravljeni,
Sem Tanja Valenta, doktorska kandidatka na Teološki fakulteti, smer Zakonska in družinska terapija po mentorstvom prof. dr. Christiana Gostečnika.
V doktorski disertaciji se posvečam razreševanju preteklih izgub in zapletov v žalovanju po modelu Relacijske družinske terapije in mi bodo vaši izpolnjeni vprašalniki dali odgovore na mnoga vprašanja.
Vprašalnik je malo daljši, izpolnjevanje traja približno 30 minut, vendar je zelo zanimiv. Mnogi odgovori lahko tudi vam pomagajo pri razumevanju vašega obnašanja, čustvovanja…

Če je med vašimi znanci mogoče kdo, ki bi ga reševanja vprašalnika zanimalo, vam bom hvaležna, če mu ga posredujete.

Izpolnjevanje je popolnoma anonimno in zaupnost je zagotovljena. Odgovori bodo uporabljeni samo v namene raziskave za mojo doktorsko nalogo.

Za vaš čas in izpolnitev vprašalnika se vam najlepše zahvaljujem!

https://www.1ka.si/a/181442

za kakršne koli informacije ali dileme ali komentar v zvezi z vprašalnikom me lahko kontaktirate na mail: [email protected]

New Report

Close