Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Alergija Izpuščaji na telesu

Izpuščaji na telesu

Pozdravljeni,
na Vas bi se obrnil z vprasanjem glede izpuscajev na telesu (bi obiskal osebnega zdravnika vendar je nazalost sobota). Pojavili so se mi rdeci izpuscaji eni vecji drugi manjsi (manjsi izgledajo kot pik komarja, vecji so veliki cca 5mm. Izpuscaji me nic ne srbijo ali bolijo. Opazil sem jih na pasu – na popolnoma enakem mestu kjer poteka pas hlač. Sprva sem jih opazil vceraj zvecer, danes pa sem videl da se mi pojavljajo tudi po hrbtu in pod pazduho.
Zanima me ali lahko s tem počakam do ponedeljka na osebnega zdravnika, hkrati pa upam da sem težavo dovolj natančno opisal. V primeru, da za izdajo mnenja potrebujete se kakšno drugo informacijo Vam jo z veseljem pripišem.

Lp

Dober dan,
ne vem, kaj bi to bilo, ampak zanesljivo nič takega, kar ne bi moglo počakati do ponedeljka. Srbi ne, boli ne, drugih težav nimate… Sicer nisem ekspert za kožne bolezni.
LP

Pozdravljeni!
Imam podobno težavo. Sicer že 3,5 mesecev jemljem Roaccutane tablete, vendar tega še nisem doživela. V nedeljo zjutraj so se mi na koži začeli pojavljati izpuščaji, za katere sem mislila, da so piki komarja. Enaki na pogled in tudi srbijo. Ker sem mislila, da gre le za pike komarja, tega dermatologinji v ponedeljek nisem omenila, danes pa so se mi te izpuščajo preselili še na hrbet. Bi lahko bila to vseeno reakcija na Roaccutane?

New Report

Close