Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Hormonske motnje Prekomerna rast prsi

Prekomerna rast prsi

Pozdravljeni!
Ne vem, če pišem v pravo temo ampak res ne vem kam naj se obrnem. Stara sem 21 let in imam občutek, da so moje prsi prevelike. Tudi ko gledam slike iz pred 2 ali 3h let nazaj so bile precej manjše takrat sem imela košarico C, sedaj imam D. Nisem predebela, da bi lahko rekla, da je to iz tega razoga.
Mogoče lahko še povem, da sem imela v srednji šoli težave z motnjami hranjenja in do mojega 20 leta nisem imela normalnega odnosa s hrano (stradanje – prenajedanje)
Predvidevam, da je moja mogoče težava posledica hormonskega neravnovesja?
To, da imam prevelike prsi mi zbija samozavest, poizkusila sem tudi z vajami za prsne mišice, če bi kaj pomagalo in ne vidim razlike.
Zelo bi bila vesela nasveta, kam naj se obrnem, ker meni osebno ta velikost res ni normalna in otežuje vsakodnevne dejavnosti, poleg tega slabo vpliva tudi na hrbtenico.
Res bom hvaležna za kakršen koli bolj strokoven odgovor zakaj do tega pride, kako naprej.
Lp

Spoštovani,

velikost prsi je genetsko pogojena. Navadno ne gre za hormonske vzroke. Priporočam obisk pri izbranem zdravniku.

Lp

************************** Asis.dr. Edvard Pirnat, dr. med., spec. internist - tirolog

Spoštovani,

velikost prsi je genetsko pogojena. Navadno ne gre za hormonske vzroke. Priporočam obisk pri izbranem zdravniku.

Lp

************************** Asis.dr. Edvard Pirnat, dr. med., spec. internist - tirolog

New Report

Close