Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Hormonske motnje Scitnica?

Scitnica?

Pozdravljeni,
pred dvema mesecema so se mi zacele pojavljati tezave, ki so pred enim tednom postale neznosne. Komaj se se poberem iz postelje, konstantno sem utrujena, vrti se mi, slabo mi je, v prsnem kosu pa vse do grla me pece, srce mi hitreje razbija, imela sem tudi napad panike in obcutek tesnobnosti ne mine. V grlu cutim kot neke vrste cmok, tezko se spravim sploh kaj pojesti. Nisem bila izpostavljena nobeni stresni situaciji, nic takega se mi ni zgodilo, tako da s psiho te tezave bolj tezko povezem. Bila sem pri zdravnici, ki je rekla da slabokrvna nisem in da so tudi rezultati scitnice ‘v mejah normale’. Kljub temu bolj kot berem, bolj ciljam na tezave z delovanjem scitnice. Je morda kdo tukaj, ki se sooca z istimi tezavami, oz. mi lahko kako svetuje? V naprej se zahvaljujem odgovorom.

Spoštovani,

težave, ki jih navajate so nespecifične in se lahko pojavljajo pri različnih bolezenskih stanjih. Glede na to, da so bili hormonski testi ščitnice “v mejah nornale” je vzrok najverjetneje iskati drugje.

Lp

************************** Asis.dr. Edvard Pirnat, dr. med., spec. internist - tirolog

New Report

Close