Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Darovanje spolnih celic Estrofem in krvavitev

Estrofem in krvavitev

Pozdravljeni.

Danes je sedemnajsti dan odkar jemljem Estrofem. Do dvanajstega dne sem jemala 2 x 2 tableti (skupaj 8 mg), ker je bila dvanajsti dan sluznica še vedno tanka (3 mm), so mi dozo povečali na 2 x 2 x 2 tableti. Petnajsti dan je merila dobrih 6 mm. Danes pa sem začela krvaveti.

Prosila bi za odgovor, kdaj se pojai in zakaj krvavitev kljub jemanju Estrofema (pri prvem postopku se le-ta ni pojavila)? Kaj vpliva na debelino sluznice in kako lahko sama pripomorem, da bi bila večja.

Hvala Vam za vaš odgovor in pomoč.

Tanci

Spoštovani,

Na to vprašanje vam težko konkretno odgovorim, ker ne poznam vašegha hormonskega stanja, konstitucije in drugih dejvanikov, zaradi katerih jemljete estrofem. Najbolje je, da se z vprašanjem obrnete na zdravnika, ki vam je predpisal estrofem.

Lepo pozdravljeni,

prof. dr. Bojana Pinter, dr. med. vodja darovalskih postopkov Ginekološka klinika, UKC Ljubljana Informacije o darovalskih postopkih na tel.: 01-522-6074 (od 9h do 12h) E-pošta: [email protected] Spletna stran: http://www.reprodukcija.si

New Report

Close