Najdi forum

Darovanje

Pozdravljeni!

Sva v postopku umetne oploditve. Pa mi je prišlo na misel….

Ko mi bodo punktirali celice…ali je možno, da pač mene z eno oplodijo, ostale pa darujem, če bi jih bilo seveda več, kot jih potrebujeva midva?

LP, Netka

-------------------- Sončka v srček, tudi če je zunaj dež!

Spoštovani,

V lastnem IVF postopku lahko tudi darujete; darujete lahko največ 30% jajčnih celic ali manj, zase pa jih morate ohraniti najmanj 5.
Zaradi organizacije darovanja je nujno, da nas o vaši nameri obvestite vsaj nekaj dni prej, najkasneje pa na dan stop injekcije. Če imate še kakšna vprašanja, se lahko neobvezno zglasite pri nas na pogovor.

Lep pozdrav,

prof. dr. Bojana Pinter, dr. med. vodja darovalskih postopkov Ginekološka klinika, UKC Ljubljana Informacije o darovalskih postopkih na tel.: 01-522-6074 (od 9h do 12h) E-pošta: [email protected] Spletna stran: http://www.reprodukcija.si

Spoštovani!

Glede na partnerjeve izvide, bo pri nama verjetno prišel v poštev le ICSI postopek, ( ker ste ravno omenila IVF, pa ne vem, če za vas ali zame to kaj pomeni), so pa najini izvidi ravno prejšnji teden romali na konzilij. Ker sva s primorske, se bova takoj, ko bova kaj več vedela, seveda oglasila pri vas.

Lep pozdrav!!

Netka

-------------------- Sončka v srček, tudi če je zunaj dež!

New Report

Close