Najdi forum

Pozdravljeni,

na žalost sem pri rednem pregledu pri genekologu dobila informacijo, da ni darovalk in da bom morala iti v Prago. Ne vem zakaj sem pričakovala, da bi bilo pošteno če v Sloveniji ni darovalk, da te iz klinike pokličejo in ti predlagajo postopek kje drugje (ker leta tečejo imam verjetno vsako leto manj % možnosti za uspeh). Glede na to, da tudi od pisarne za OBMP nisem dobila zadostnih informacij vas prosim, če mi lahko v grobem opišete oz. poveste kaj vse potrebujem za prijavo v Pragi in kako postopek tam poteka; kako je z zdravili (ali začnem jemati zdravila po protokolu že tukaj in ali dobim za to tudi tu recepte in kdaj potem res grem v Prago). Dobila sem občutek, da moram za postopek v tujini urediti vse sama, ni nobenega suporta s strani naše klinike?

V naprej hvala za vaš odgovor in lep dan še naprej.

Spoštovani!

Prejšnji teden je bil dr. Mardešič na obisku naše klinike. Dogovorili smo se, da se mi vključimo v sodelovanje po potrebi. Vsekakor vam svetujemo, da se vi najprej zglasite pri njemu v Pragi, da boste dobili natančna navodila, potem pa tudi pri nas, če bo še potrebno.

Lep pozdrav,

prof. dr. Bojana Pinter, dr. med. vodja darovalskih postopkov Ginekološka klinika, UKC Ljubljana Informacije o darovalskih postopkih na tel.: 01-522-6074 (od 9h do 12h) E-pošta: [email protected] Spletna stran: http://www.reprodukcija.si

New Report

Close