Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Multipla skleroza TOLE PA MORAM DELITI Z VAMI

TOLE PA MORAM DELITI Z VAMI

Vedno bolj prihajam do spoznanja, da ljudi energijsko zdravljenje čisto nič ne zanima. Če so še tako bolni, jim na kraj pameti ne pade, da bi malo raziskali in iskali rešitve. Morda kupijo kakšne prehranske dodatke, ali pa še tega ne. Zato moram napisati tole.

Moja psička je stara 14 let. Mislim, da ima že nekaj let slabo srce in pred 3 leti je bila operirana za rakom. Bolijo jo kolki, težko hodi in ima slabo srce in se maje kot ena stara gospa. Slabo sliši in tudi vidi ne več dobro. Ko greva na sprehod, greva počasi in malo jo tudi nosim. No, tole bi morala pisati v preteklem času, ker je bilo tako do pred par dnevi, pa so se stvari malo spremenle. In to na bolje.

Vsak dan jo malo tapkam masiram, pa vsako jutro, ko še na pol spim delam zdravljenje z namero. Pa so se začeli kazati rezultati.

Ko vidi, da se oblačim, da greva ven, skače in se vrti v krogu. Potem teče na zelenico in celo malo poskakuje. Njena hoja ni več toga, postala bolj lahkotna. Ko sreča druge kužke veselo skače. Pozdravlja ljud, ki jih srečujeva. Tudi za žogico teče, jo pobere in prinese. Ko prideva domov in jaz kuham, mi ona nosi gumijasto igračko, da ji jo mečem po staovanju. Ja, nekdo bi rekel, da je to pravi čudež. Res se je pomladila za nekaj let. Še vedno je igriva.

Kužki nimajo nobenih prepričanj, so samo prijazni in hvaležni, da so s teboj in, da se z njimi ukvarjaš. Ko se počutijo bolje, to pokažejo in ne razmišljajo o tem kaj so rekli zdravniki in ali obstaja možnost, da se jim zdravje lahko popravi. Oni so taki kot se počutijo.

Zakaj to pišem? Da vas spodbudim, da razmislite, kaj lahko sami naredite za svoje zdavje in zdravje svojih bližnjih. Vsak dan si lahko naredimo življenje bolj znosno.

Breda

New Report

Close