Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Multipla skleroza LYNNE MC TAGGART-NAMEN PROTI BOLEZNI KORONAVIRUSA (COVID-19) 18:00 CET

LYNNE MC TAGGART-NAMEN PROTI BOLEZNI KORONAVIRUSA (COVID-19) 18:00 CET

Pisala sem 2 uri, pa se je tablica izklopila in je odšlo moje pisanje…

Skratka, Lynne Mc Taggart, novinarka in avtorica knjige The power of eight, o njej sem že nekajkrat pisala, organizira skupinsko zdravljenje za bolnike s koronavirusom s kolektivno zavestjo in to po vsem svetu za cel svet. Sodelovalo bo veliko ljudi. Verjetno bo dajala napotke, kako to početi. Najprej dihanje, potem fokus v srcu, pošiljanje sočutja in… Ne vem, tako si predstavljam. Nisem še nikoli sodelovala. Vabi čim več ljudi. Povabite znance in prijatelje. Morda boste lahko pomagali svojcem, prijateljem.. Ne vem… Poskusite.

Tole je njeno pismo:

Intention against the Coronavirus disease (COVID-19)

Dear friends,

I would like to invite you to join me for a live intention against the Coronavirus disease (COVID-19) on:

Wednesday, March 18, 2020
10am PDT (US) / 1pm EDT (US)/ 5pm GMT/ 6PM CET

As many of you know, there has been a coronavirus pandemic, which has gripped the world in fear. And at the moment, global deaths and infections from the coronavirus have surpassed those inside China for the first time since the beginning of the outbreak. I have organized a live intention on my Facebook page against the disease and the more people that can join, the better.

To join, simple visit my Facebook page at the designated time: https://www.facebook.com/LynneMcTaggart2011/

Warmest wishes,

Lynne

Breda

Video, kako to delatib
https://youtu.be/kKJMZKZNiJc

Ravnokar sem poslala na Pop TV, oddajo Dobro jutro in Radio1 predlog, da bi obvestili ljudi o skupinskem zdravljenju z namenom, da bi cela Slovenija zdravila sebe in svet. Da bi nekdo prenašal dogodek in prevajal. Me res zanima, kaj se bo zgodilo? Mislim, da ta trenutek to potrebujemo.

Breda

Pa še nasve, ki sem ga dobila danes:
Če ne boste na Facebooku, vas prosimo, da ob določenem času ustvarite naslednjo namero:

„Naš namen je, da se na vseh območjih sveta, kjer je epidemija koronavirusa, nemudoma, trajno in v celoti zmanjša za najmanj 10 odstotkov ali več, da ne bo več smrtnih žrtev, tako da hitrost širjenje drastično upade“.

Tukaj je nasvet, ki vam bo pomagal pri nameri:
Ob določenem času, naredite nekaj globokih vdihov in držite to izjavo o nameri v svojih mislih. Med tem si predstavljate, da se bo uresničila z vsemi čutili. Vidom, sluhom, vonjem… Namen pošljite iz srca in začutite kolektivno energijo vseh ostalih, ki se pridružijo vam. Po 10 minutah namero izpustite.

Breda

V knjigi in v posnetku omenja držanje za roke. To pa zato, da se vsi energijsko povežemo. Po skypu bo dala še navodila. Seveda bodo v skupini taki, ki so bili na njenih delavnicah, gotovo pa tudi taki, ki niso bili. Sama sem samo knjigo prebrala in pogledala nekaj posnetkov.

Po mojem je najlaže delati takole:
Najprej naredimo 7 globokih vdihov in izdihov. Potem v svojem umu ustvarimo namero, ki jo je omenila in
položimo roki na srce. Tako bo šla naša pozornost v srce. Kamor gre pozornost, tja gre energija. Potem damo roki na stran in si predstavljamo, da se držimo vsi za roke. Če vas bo delalo več, se držite za roke. In potem iz srca pošljemo to namero ne vem, lahko neki osebi, ki ima težave, po celi Sloveniji, Ali samo po svojem kraju.. Verjetno bo še povedala. Najlaže bo tako, da si predstavljate, da ob vdihu od stopal po nogah potegnete energijo gor v srce in jo ob izdihu pošljete iz srca v tarčo, ki jo bo omenila, ali si jo izberete. To, da potegnete energijo od stopal navzgor, sem dodala sama in je po metodi Quantum touch.

Lahko pa prej malo povadite. Meni se zdi to zanimiva izkušnja.

Če boste delali pravilno, je možno, da boste začutili močne energije. Morda doživeli tudi kakšno zdravljenje. Povezali se bomo z vsemi ljudmi po vsem svetu, ki bodo to delali.

Poskusite in napišite svoje izkušnje. Sama ga bom.

Breda

Prosim, obvestite znance in prijatelje. In potem, če boste sodelovali, lepo prosim, napišite svoje izkušnje. Zanima mene in zanimalo bo tudi tiste, ki bodo kasneje brali.

Hvala
Breda

Ja, pa še tole.
Če v postopek ne verjamete, gre samo za vaše prepričanje. Dokaz, da deluje, so pozdravljeni ljudje, pa seveda znanstveni dokazi…To je kvantna fizika, ki se je nismo učili v šoli.

Breda

Upam, da bo sodeloval tudi kakšen novinar, da bo o tem napisal in bodo tudi izvedeli drugi. Sicer bo pa Lynne gotovo objavlja rezultate.

Breda

Mogoče na začetku nisem dobro napisala, ker sem dobila navodila za namero kasneje. Očitno gre samo za ustavitev širjenja virusa in ne za zdravljenje. Lynne v tem primeru ne omenja zdravljenja. Pa, da ljudje ne bi več umirali. Samo, če ne želiš, da nekdo umre, rabi zdravljenje?? Zato, prosim, sledite njenim navodilom.

Lahko pa sami drugič uporabite način, ki sem ga opisala, po metodi The power of eight za zdravljenje nekoga, ki ga poznate, ki je v izolaciji in mu želite pomagati. Lahko imate pred seboj njegovo sliko. Zbere se 6-10 ljudi na skypu in mu 10 minut iz srca pošilja sočutje, ljubezen in iskreno željo, da se pozdravi. V mislih se ga vsi dotikate z eno roko. Mu pošljete energijo s pomočjo dihanja iz svojega srca v njegovo srce, pljuča, Željo, da se pljuča pozdravijo, da laže diha,.. Dogovorite se, da boste imeli vsi enako namero v svoji glavin in potem v srcu.

Kakorkoli, nič ne morete narediti narobe. Delajte po lastni presoji. Zaupajte lastni intuiciji.

Breda

Breda

Gospa, ki ta dogodek organizira je spoštovana resna novinarka, avtorica številnih uspešnic in sodeluje z znanstveniki. Ona to počne več kot 10 let. Tudi sama sprva ni verjela, da bo delovalo. Zdravi s kolektivno zavestjo in po vsem svetu. Zanimivo je pa to, da se tistim, ki sodelujejo, zgodijo neverjetne spremembe, glede zdravja, življenja… Zato sodelovanje ni zapravljen čas. https://prosperityplace.com/lynne-mctag … on-tps289/

Breda

V glavnem, se je začelo. Trajalo je slabe pol ure z uvodom vred. Ponavljala bo vsak teden ob istem času.
Priporoča Blog: Beating the corona vrus.

Breda

Pojma nimam, koliko ljudi je sodelovalo. Sama sem se potrudila, Lynne mc Taggart tudi in moja hčerka tudi. Za druge pa ne vem.

Breda

Na facebooku Lynne mc Taggart sem ta trenutek gledala posnetek. Očitno je še vedno na voljo in si ga lahko pogledate. Tam, kjer piše namera, se lahko pikne prevod.

Breda

New Report

Close