Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Multipla skleroza EFT, ZNANOST, UČINKOVITOST IN VZTRAJNOST

EFT, ZNANOST, UČINKOVITOST IN VZTRAJNOST

Knjižna uspešnica Science behind tapping, a proven stress management technique for the mind&body.
Knjigo je napisala dr. Peta Stapleton in dr. Joe Dispenza je napisal 6 strani dolg predgovor. Začne se takole: “V dobi informacij je nevednost izbira….” . Knjigo je prebral, ko je 10 ur letel z avionom in se je mimogrede znebil še nekaterih prepričanj. Knjigo in Peto zelo pohvali.

Tale prispevek je s foruma Fibromialgija, govori pa o EFT in MS. Gry Craig EFT za resne bolezni.
https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?t=11086267

Žal, treba je biti vztrajen in delati in delati. Ne razmišljati o rezultatih, temveč delati. Rezultati pridejo, ko pridejo. Če ne takoj, pa malo kasneje.Tapkanje je neke vrste notranja higiena. Ko ti to preide v navado, ne razmišljaš toliko o rezultatih. Enkrat so, drugič jih ni…” Včasih se zgodijo spremembe malo kasneje. Če jih ni, je treba delati kako drugače, ali kaj drugega. Treba je poskušati.

Če je eni osebi uspelo, lahko tudi vam. Če verjamete, lahko veliko dosežete. Če ne, vsak je svoje mreže pajek. O placebo in nocebo sem že nekajkrat pisala…
Če želite, pa lahko spremenite svoj odpor in negativno prepričanje, seveda s tapkanjem. Metoda je dostopna vsakomur, veliko je na internetu. Vprašate se lahko podobno kot se je Liptonova Margareth v “Učinkih medenih tednov” Ona je rekla: “Ali hočem imeti prav, ali hočem biti zaljubljena? … ” Odločila se je, da ni pomembno, kdo ima prav in, da hoče biti zaljubljena. Vi se lahko vprašate:” Ali hočem imeti prav, ali se hočem bolje počutiti?” Kaj je za vas bolj pomembno? Žal večina ljudi hoče imeti svoj prav… Znanstveniki pravijo, da se vsaka bolezen lahko pozdravi.

Tapkanje se začne se takole:
“Čeprav jaz v tole čisto nič ne verjamem..”
” Čeprav točno vem, da mi ne bo uspelo..”
“Čeprav točno vem, da je vse to tapkanje čisto brez veze..”
“Sploh pa ne maram tega tapkanja..”
Naštejete vse svoje pomisleke, ki vas ovirajo, da bi lahko začeli.
EFT Priročnik, Osnovni recept…

Breda

New Report

Close