Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Multipla skleroza Multipla skleroza in lepotna operacija

Multipla skleroza in lepotna operacija

Ojla,
nikjer še nisem odkrila foruma kjer bi se pisalo kaj o tem kako lepotne operacije vplivajo na ms.
Jaz se odločam za operacijo zmanjšanja prsi in imam ms in me seveda skrbi, da bi se mi stanje po operaciji poslabsalo. Trenutno je moje stanje stabilno, bolezen miruje in mr glave ni pokazalo nobenih sprememb ze 3 leta. Tudi sicer nimam vecjih tezav(diagnozo imam ze 10 let).
Stara sem 32 let in mislim da če je kdaj čas za operaciko je to sedaj.
Zanima me ali je katera bila na kakšni lepotni operaciji in kako je to vplivalo to na njeno zdravstveno stanje.
Aha datum operacije imam ze potrjen v januarju, vendar še vedno se lahko premislim, ce ima kdo kaksne slabe informacije oz izkušnje.
L. P. Eva

Pozdravljeni,
Pojma nimam, kako bi operacija vplivala na MS. Gotovo je operacija stres za telo. Sama bi na vašem mestu od danes pa do operacije skrbela, da bi bilo moje telo v najboljši formi. Najmanj, kar bi delala, bi bila dnevna energijska rutina Donne Eden. Morda 2x na dan. Energijska medicia pomaga pri MS.
https://youtu.be/Di5Ua44iuXc
Morda bi obiskala kakšnega zdravlca, da bi še okrepil moje energije.

Breda

V fizicni aktivnosti sem kar ok saj redno hodim v hribe, letos sem bila tudi na Triglavu😀 sem pa tudi 7 let hodila na bioresonanco kjer so mi pomagali telo spraviti v ravnovesje, sedaj 2 leti ne hodim vec. Super si bom pogledala hvala.
L. P. Eva

New Report

Close