Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Multipla skleroza DOVOLITE SI NAREDITI NEMOGOČE- dr. Joe Dispenza

DOVOLITE SI NAREDITI NEMOGOČE- dr. Joe Dispenza

Dr. Joe Dispenza Ima danes, v soboto ob 19:00 po našem času prenos meditacije v živo. Meditacija se imenuje FORMULA. Kako med meditacijo odpreti srce, povezati srce in možgane in s pomočjo njune koherence sprožiti v telesu zdravljenje. Meditacija stane 50 usd, dostop je doživljenski. To pomeni, da se s pomočjo te meditacije lahko zdravimo kolikor hočemo, lahko vsak dan do svoje smrti. Sama verjamem, da je učinkovita.
Prijavi se tukaj:
https://drjoedispenza.clickfunnels.com/theformulalivestream0727201910?inf_contact_key=c7f5545d0efb11dfa0681d146ea3c3c516358d5485884e2f31e6019a0d26c8b0

Meditacija izpred enega leta, ki v meni res sproži vibracije zdravljenja je tale
https://youtu.be/h_m2pm9zerA

Njegove meditaci je so vedno boljše. Če pogledamo na ponudbo takole: ” Brezplačno lahko gledam veliko posnetkov, ki so na voljo, zato lahko nekaj za to prispevam, se ne sliši tako drago.
Hvala, dr Joe Dispenza.

Breda

Ker verjamem, da je meditacija res učinkovita in zdravilna, me je zelo mikalo, da bi jo imela. Celo soboto sem se odločala, ali bi, ali ne bi. Odlašala sem in odlašala. Ko sem se že vživela v dvorano, energije v dvorani, navdušeno publiko, si predstavljala Joe Dispenzo in Barrya Goldsteina in njegovo glasbo, sem si res zaželela biti tam v živo, vsaj preko računalnika, in se odločila, da to meditacijo kupim, se je izkazalo, da ni bilo dovolj denarja na kartici….Bilo je že pozno… Če je kdo slučajno kupil, naj prosim napiše, kako se mu je zdelo…

Breda

Dostop do posnetka sem dobila. Plačala sem naknadno. Vse skupaj traja cca 3, 5 ure. Od tega je 50 minut meditacija. Dostop do posnetka imaš 30 dni.

Ni bila samo meditacija, najprej razlaga, potem meditacija. Meni se je zdela zelo dobra. Z veseljem sem jo poslušala.

Dr. Joe Dispenza je povedal, da se mu v življenju nikoli ni sanjalo, da bo videl to, kar sedaj vidi, kar se dogaja ljudem. Pozdravijo si četrti stadij raka, slepi spet vidijo, gluhi slišijo, pozdravijo se kronične bolezni, multipla skleroza, ALS, sladkorna….
Gospa, ki si je pozdravila kronovo bolezen, je povedala, da nikoli v življenju ni bila tako zdrava, kot je sedaj. Še vedno vsak dan vstaja ob štirih zjutraj in meditira dve uri, ker v tem uživa.

Podcast na Mindvaley Accademy:
dr. Joe Dispenza pove, kaj se dogaja na njegovih seminarjih. Kako se že na sedemdnevnih delavnicah, ki trajajo od 6 do 18h, neverjetne stvari dogajajo. Niso samo predavanja in meditacije, počnejo tudi druge stvari. Meditirajo in plešejo po plaži, se družijo. Ves čas so zelo sproščeni in dobre volje in razpoloženje je na višku. Bistvo Meditacija The Formula, ki ne pozna ne časa, ne kraja je, da si samo ti, telo in um. Brez skrbi in težav. Tvoje telo spi, um je buden in posluša vodenje. Ko odpreš svoje srce, je koherenca med možgani in srcem zelo visoka.Te vibracije potem preneseš v prihosnost. Najprej z umom učiš telo in potem telo uči um. Seveda, ko dovolj dolgo meditiraš. Ljudje se ne morejo pozdraviti, ker njihovo telo nima dovolj energije. Med meditacijo celo telo vibrira. Dispenza je povedal, da je bil sam presenečen nad neverjetnimi učinki meditacije že po parih dneh. Seveda je to koherenco tudi zelo velikokrat izmeril in pravi, da nastopi ogromna sprememba v telesu.

Breda

https://youtu.be/JDbqsgMwxR8

Breda

Dostop ni doživljenjski, je cca 30 dni. Je live stream – prenos v živo. Najprej razlaga in potem meditacija.
Kupila sem še dve, Blessing of the energy centers in Kaleidoscope. Meni se zdijo vse tri super.

Breda

Pozdravljena ga.Breda!

Tudi sama sem prebrala knjigo Placebo ste vi,zdaj poslušam meditacije.(imam ms)
Imam kar nekaj vprašanj glede na to njegovo meditacijo(ki je tudi v knjigi)..
Še vedno ne vem,ali moram dele telesa samo občutiti,si jih predstavljati(meni se namreč kažejo slike,čutim pa močne vibracije v tem delu,na katerega se osredotočim.
Potem,ko grem v vesolje sem v temi,lebdim,oz potujem(plavam)v tej črnini….In kaj mora biti ta zavest,ta misel,katera moramo biti?Nič?Moramo samo pač lebdeti tam v vesolju,al kaj?
In na koncu,ko si moram predstavljat spremembo,nikakor ne morem občutiti tega občutka(sreča,veselje,radost,svoboda….občutim želo nežno,želela bi močnejši občutek-a to pride kasneje?
Hvala za vaš čas in odgovor!

Pozdravljeni,
Placeba nisem v celoti prebrala, čaka še na polici. Toliko sem si knjig nakupila, pa iz knjižnice prinesla, da imam kar precej dela. Prebrala sem Odvadite se biti to kar ste. Gledala sem pa veliko video posnetkov in serijo Rewired.

Mislim, da vam te vibracije, ki jih občutite sporočajo, da se zdravljenje dogaja. Ko Dispenza govori o črnini, gotovo to dela zato, da si prisoten v sedanjem trentku, da ti misli ne begajo v preteklosti. Da ne misliš na nič. To je vedno na začetku meditacije. Telo se zdravi, ko so vibracije dovovolj visoke. Vaše gotovo so.

Meditacije, ki sem jih sama kupila, so bile take, da je bila na začeku razlaga in potem vodena meditacija. Najprej je povedal, kaj delati med mediracijo in potem med samo meditacijo usmerjal pozornost na določene dele telesa, dihanje….

Glede občutkov sreče, ne vem, kakšna so navodila. Mislim, da gre za to, da si predstavljate, da delate stvari, v katerih uživate, ali ste uživali, ko ste bili še zdravi. Recimo, da uživate v lepem sončnem dnevu na Krvavcu, smučate po belih strminah, vsak zavoj posebej občutite, se sončite na ležalniku v prijetni družbi ali hodite po hribih in občudujete lep razgled. Gre zato, da je treba občutke poslati v vesolje in ti se ti potem vrnejo. Brez občutkov ni nič. Občutki so vibracije in vesolje zazna samo vibracije. Občutke, da ste zdravi. Dispenza pravi: Spomnite se prihodnosti.” Najprej z umom učiš telo, da je zdravo in potem se telo začne tako obnašati. Um ne loči med resničnostjo in domišljijo. Navado imeti MS morate zamenjati za navado biti zdrav. Med meditacijo se ustvarjajo nove matične celice, spremeninjajo se geni.

Mislim, da vam gre kar dobro. Kaj pa počutje, ko ne meditirate, ali so kakšne spremembe? Tudi poslabšanje pomeni, da se zdravljenje dogaja.

Dispenza pride sredi maja na Dunaj. Ima enotedensko delavnico. Danes so začeli sprejemati prijave.

Breda

Pa še tole. Dispenza pravi, da pri meditaciji Kaleidoscope, ki sem jo kupila, no, nimam več dostopa, s pomočjo intenzivnega dihanja potegneš energijo iz trebuha ob hrbtenici navzgor in ko ta energija trešči v pinealno žlezo, aktiviraš tam neke kristalčke in doživiš orgazem v možganih, občutek neizmerne sreče in takrat se neverjetne stvari dogajajo. Na koncu reče : Vdihni, zadrži in izddihni. Takrat občutiš močno energijo v glavi. Na internetu je tudi podobno vodeno dihanje, ki ga trenutno ne najdem. Približno 1 sekundo vdih in 1 sekundo izdih. Tukaj pa opiše to dihanje:https://youtu.be/vZsO4STJ7x0
Sama nisem občutila nekaj zelo izjemnega.

Breda

Pozdravljeni,
Dunaj je razprodan. Ali pridejo na voljo tudi kaksni online posnetki delavnic?
Lep pozdrav.

Pozdravljeni,
Morda boste tukaj kaj našli.
https://drjoedispenza.com/pages/events

Breda

Ta vikend je imel na Gai mini vikend delavnico. 3 dni po 2 uri. Najprej predavanje in potem meditacijo. Res sem se nasmejala in tudi cela dvorna se je. Ko je na rahlo komičen način razlagal, kako razmišlja podzavest, kako se obnaša telo, kako je treba trenirati žival… Telo treniraš, kot bi treniral žival… , da dobi drugačne navade… Zabavno in zanimivo.

Dunaj je pa odpovedan.
https://drjoedispenza.de/vienna-hotels/

Breda

New Report

Close