Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Zdravstvo pri nas? bula na zapestju

bula na zapestju

Pred približno dvema letoma se mi je na levem zapestju pojavila bula. Diagnoza se glasi :gangliom carpi sin.
Ker se mi je po punkciji pred enim letom ponovila sem se ponovno javil pri kirurgu, ki pa mi operacijo odločno odsvetuje, ker naj bi bila po njej gibljivost zapestja še slabša in bolečine večje, operacija sama pa zelo vprašljiva.
Ker še vedno kolebam med tem, da mi ostane bula oziroma grem na operacijo Vas sprašujem za drugo mnenje, kaj narediti.
Rudi

Ne vem, če ti bom lahko kako pomagala s tem pa vendar. Moj fant je imela na prstu desne roke bulo tako veliko, da je segala že kar na zapestje. Ker ga je motila, v bistvu je motila sogovornike, ker so ves čas gledali bulo, se je odločil za odstranitev. Sedaj ima samo brazgotino in normalno giblje z prstom in zapestjem.

ODGOVARJAM MALO POZNO, PA VENDAR. PRED 20. LETI SO MI OPERRATIVNO ODSTRANILI GANGLIJ NA LEVEM ZAPESTJU IN ZARADI OPERACIJE NI MOJE ZAPESTJE NIČ MANJ GIBLJIVO OZ. SPLOH NI NIČ DRUGAČE KOT PREJ (SAMO BRAZGOTINA). PRED LETOM DNI MI JE GANGLIJ ZOPET ZRASEL, A NEKOLIKO STRAN OD PREJŠNJEGA. ZDRAVNICA MI JE POVEDALA, DA TAKŠNA BULICA NI NEVARNA, LAHKO JE LE MOTEČA IN V TAKOIH PRIMERIH JE NAJBOLJE ZADEVO ODSTRANITI. SKRATKA, ČE TE BULA MOTI, SI JO DAJ IZREZETI, ČE NE, PA PUSTI.
LEP POZDRAV!

Meni se je pojavila bula na desnem zapestju in je boleca ni gangliom ker zgleda drugace na dotik je bolecaa in mi omejuje gibanje zapestja (med gibanjem me bolii) in na dotik zgleda kot nek izrastek na kosti ,podaljsana kost

Men se se je pojavila kake 6 mesecev nazaj me sicer ne moti in ne boli me pa samo zamina kaj to je ker me skrbi da ni to kaj narobe.

New Report

Close