Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Zdravstvo pri nas? STUDIO ANK !

STUDIO ANK !

Pozdravljene,

rabim en nasvet…..ali kdo pozna STUDIO ANK, oz.njehov diagnistični pregled….se ne morem odločit, ali bi šla na pregled, ki ni poceni ..mislim, da cca. 110 EUR….

Namreč poznam gospo, katera hedno hodi z zravniku na preglede, pa se je vseeno odločila za ta diagnostičen pregled ( iz čistega firbca ), sedaj pa je dobila njihov izvid, iz katerga je tako napisano ( z nekimi čudnimi izrazi ), kot da jo dobesedno “pol manjka “, oz. ni organa v telesu, ki bi pravilno deloval….seveda so ji priporočili neke tablete in čaje, katere seveda sedaj vztrajno pije..a za vse to je dodatno odštela še cca. 100 EUR…:-((((((((…

Hvala za pomoč…..lep dan vsem….

Poznam. Bila je moja mama, sem ji jaz plačala in jaz priporočala. Čisto brez veze. Imela je levkemijo (smo zvedeli čez par dni pri zdravniku), ta ženska pa ji je bluzila o čisto drugih stvareh. Z eno besedo ni rekla, da ima slabo kri. Stran vržen denar.

Nateg.

Jaz sem tudi poslala mamo po nasvetu prijatelja. Zakaj mislite da je neteg?

Moja prijateljica je pa ful pohvalila, da so ji odkrili točno to kar jo je mučilo in da se je stanje po enem tednu pitja čaja normaliziralo.
Isto pri možu in hčerki. Skratka oni so ful zadovoljni.

No jaz ti iz prve roke povem, da je Studio ANK zelo dober. Jaz sem bila pred nekaj leti, bila sem zelo zadovoljna, ni nobenega nateg… kot nekateri pravijo. Ne vem kaj pričakujejo ljudje, ampak raka in takih stvari ti pa res ne odkrijejo. Ti pa veliko drugih stvari povedo, oz. jih vidiš ko te priklopi na računalnik, potem vidiš tudi razliko po prvi kontroli, kako se stanje zboljša, seveda če upoštevaš njihova navodila, pitja čajev, raznih tablet itd.

Jaz sem bila izredno zadovoljna, povedala mi je stvari, katere je videla, bilo je veliko črnih pik pri meni (to pomeni, da je organ zelo prizadet oz. oslabel). Jaz sem se resnično zelo držala njihovih navodil, prehrane kot mi je svetovala, pitja čajev, tablet, nekih praškov itd. Že to mi je bilo ok ker sem resnično videla po 6 tednih (kontrola) da se je stanje bistveno spremenilo. Res pa je, da glede hrbtenice ni mogla narediti nič, ker imam že kar nekaj križev (let), pa dobrote življenja, garanja, prometna nesreča itd, to mi je bilo čisto jasno da tu uspeha ne bo.

Za vse ostalo pa jaz dam samo kapo dol kar se njihove strokovnosti tiče, zelo zelo veliko pa je odvisno od človeka samega, ali je pripravljen kaj narediti v zvezi z zdravjem sam.

Pred nekaj meseci je bil moj sodelavec pri njej in je bil tudi izredno zadovoljen, samo on se ni držal navodil, ki mu jih je dala, tako da bistvenega rezultata pri njemu ni bilo in to sem mu tudi takoj povedala.

Torej če si disciplinirana sama do sebe, potem ti toplo priporočam obisk v omenjenem studiu. Če pa ne misliš poslušati navodil, ki ti jih dajo, potem je pa brez veze in škoda denarja da sploh hodiš tja.

Jaz ti želim veliko zdravja in srečno pa kako koli se odločiš.

Spoštovani!

Teh aparatov “z diagnostično” oznako je več vrst, vendar samo eden z oznako MEDEX TEST, je aparat ki ima vse medicinske certifikate in ISO standarde, ostalo je pa “krneki”.MEDEX TEST je nadgradnja EKG, in je do 90 % zanesljiv , podobno kot UZ .
Toliko za informacijo, uporabniki naj se odločijo sami, vendar tisti ki gredo z stroko naprej vedo o čem razlagam.

Medex test je trenutno najbolj profitno naravnana diagnostična metoda v SLO. Številka 080 in telefonsko nadlegovanje (reklamiranje) povedo vse. Velik minus!

Ampak mene pa nekaj hudo zanima. Kako lahko jemljete neke nepreverjene tablete (kje je sestava? kje so študije o učinkovitosti? kje so podatki o stranskih učinkih? kje je nasvet za primer reakcije?), ki vam jih svetuje nepreverjena firma??? Ko vam uradna medicina predpiše samo Lekadol, pa imate polna usta škodljivosti in kemije in podobnih bedarij!!! In v tem primeru se vam ne zdijo tile kvaziterapevti plačani in financirani od tistih, ki jim ponujajo te izdelke? Zdravnike pa obtožujete, da so podkupljeni od farmacevtskih tovarn???

Odličen odgovor. Jaz sem bila pri njih dvakrat plus 2x kontrolni pregled. Noben zdravnik ni tako dober diagnostik, kot je računalnik v Anku in seveda strokovnost ga. Štrovs. Ona vam pove vzrok, od kje neka bolezen izvira in katerih zadev se morate izogibati, da lahko stanje popravite. Jasno pa je, da se je potrebno povedanega držati. Neozdravljive bolezni ne obstajajo.

New Report

Close