Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Zdravstvo pri nas? Dodič Mojca zobozdravnica-izkušnje

Dodič Mojca zobozdravnica-izkušnje

je kdo pri njej, jo pozna, vaše izkušnje..
iščem novega zobozdravnika, prejšnji je šel v penzijo in predal paciente nasledniku, h kateremu pa ne grem-pa še daleč je.

obupna; močno odsvetujem

Sama priporočam dr.Sanjo Pečnik, ki ima koncesijo za Bežigradom na Dunajski. Je ful nežna in res obvlada. Mene je opredelila na koncesijo takoj, nisem nč čakala. Res priporočam.

Tehnično bi ji dala oceno ODLIČNO. Poglavje zase pa je odnos do pacijenta… ZADOSTNO.

ježek ježek

Tehnično ji prisodim oceno ODLIČNO, odnos do pacienta pa je poglavje zase… DOBRO-ZADOSTNO.

Pozdravljeni

Ravno včeraj sem bila pri zobozdravniku po dolgem času. Kaj čmo strah dela svoje. Po novem hodim v Matenjo vas(pri Postojni) k dr. Cep. Zelo pohvalno-odličen odnos, vse mi je povedala kaj bo treba sanirat,nežna in predvsem človeška. Že med vožnjo v Postojno sem se vsa tresla od strahu, tako da malo pred Postojno sem se hotela že obrnit in it nazaj za Koper, vendar sem zmogla in sem ponosna sama nase. No da ne bom dolgovezila-tu vrtajo tudi z laserjem,kar je mnogo bolj prijetno za pacijenta. Najdeš jih pa na internetu-www.fidelitas.si on je pa Božič Želimir
Upam da sem kaj pomagala

lp Reny

Pozdravljeni
Danes sem bila pri dežurnemu zobozdravniku. Dežurna je bila ga. Mojca Dodič. Njeno obnašanje je bilo katastrofalno in žalostno. Vem nimamo vsi super zobovja in imamo bolečino tudi, ko mora gospodična dežurat. Naredila pa ni nič!!! Tako da glede njenega obnašanje zgubim zaupanje v njeno dobro delo.

New Report

Close