Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Zdravstvo pri nas? dr. Simona Gradišek VS. Alenka Rus

dr. Simona Gradišek VS. Alenka Rus

Ima kdo izkušnje? Otroku moram najti zdravnika, pa se ne morem odločiti: ste s katero od teh dveh zadovoljni? Odločila bi se za tisto, ki je boljši diagnostik. Če pa ima poleg tega še smisel za otroke, toliko boljše.

Navijam za Alenko Rus – enkratna zdravnica!!! Z otrokom sem pri njej pristala po naključju ob večjih težavah in je znala zelo strokovno ukrepati, poleg tega je pomirila tako mene kot otroka, nimam pripomb, res ne.

Ta druge zdravnice žal niti ne poznam.

mi smo pri dr. gradiškovi in lahko povem tudi same pohvale. marsikaj smo že dali skozi in moram reči, da ji na podlagi vseh teh izkušenj lahko popolnoma zaupam. tudi z otročki zna.

priporočam!

dr. rusove pa ne poznam.

Zdaj se pa ne bo mogla odločiti, ker sta obe zdravnici odlični ;-)))

Jaz ti ponujam tretjo zdravnico: dr. Jelenc. Za nas one and only!!! Natančna, strokovna, velik smisel za otroke, vedno se ti zelo posveti, dober diagnostik…Res, nenadomestljiva!!!

enkrat nase zdravnice ni bilo in smo v ZD Bezigrad naleteli na eno blont zdravnico, ki je bila super. Je katera od teh dveh bjonda in ima ok. 45 let?

ja, gradiškova ustreza temule opisu :-)). in res je super.

Alenka Rus dela v Zagorju in je super zdravnica!
Na našo veliko žalost na z julijem zapušča :((((

A ni škoda, no :(((((((((

Dobila sem vaš recept za znažanje krvnega pritiska. 80 listov oljke skuhatu v 2 litrih vode i.t.d.
Zanima me kolikokrat na leto lahko to ponovimo, ali je dovolj sam enkrat.
Ali je tudi vseeno kdaj te liste nabiramo. Jaz sem si jih nabrala včeraj.

hvala za pojasnilo

New Report

Close