Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Zdravstvo pri nas? Boleč levi bok in predel križa

Boleč levi bok in predel križa

Že kakšno leto nazaj so se mi pričele bolečine na področju križa, ki sem jih, tako kot moj osebni zdravnik (ki sem ga obiskala po cca 6 mesecih ko kar ni bilo izboljšanja) povezovala s sedeči delom zaradi česar sem dobila napotnico za fizioterapijo. V začetku tega leta so se pridružile še bolečine v levem boku, čutim jih ob pritisku, gibanju in po daljši hoji. MR ki sem jo opravila pred 2 mesecema na tem delu ni pokazala nič posebnega zato sem pričela sedaj s fizioterapijo, ki pa mi ni pomagala popolnoma nič, kljub temu da sem si doplačala še dodatne terapije, ki jih zdravstvo ne krije in katere naj bi še dodatno prispevale k izboljšanju. Zanima me, če je kdo imel podobno težavo in kakšna bi lahko bila diagnostika in potencialna diagnoza. Nekako sem se znašla v slepi ulici saj ne vem sploh v kateri smeri iskat odgovore. Bi lahko bile težave povezane z kakšno revmatsko boleznijo sem namreč nosilka HLA-B27?

New Report

Close