Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Zdravstvo pri nas? Čakanje na poseg

Čakanje na poseg

Pozdravljeni, to sem objavil ker ne vem kaj narediti, namreč konec januarja letos sem šel k osebnemu zdravniku zaradi problema s fimozo, in sem dejal da bi rad corkucozijo, poslal me je na uro loški pregled, ki sem ga imel v začetku marca. Tam sem odvrnil da bi rad ta poseg zato me je napotil v bolnico. Nekaj dni zatem se je začel pojavljati koronavirus in zaradi karantene se je vse skupaj ustavilo. Tam nekje čez sredino maja so me klicali iz bolnice in me obvestili o stvareh ki sem jih že dobil po pošti skupaj z vsemi dokumenti, namreč do tam bi mi morali sporočiti datum in čas, ampak so odvrnili da se morajo posvetovati se z anesteziologom o nečem in me bodo naknadno poklicali.

Sedaj sem. Pa tu, kmalu bo avgust in dobil nisem enega klica ali informacije ki bi to zadevo premaknila naprej, je normalno da to traja toliko dolgo ali je to samo posledica korone ki se zopet pojavlja tu? Skratka ne vem kaj naj naredim in sem zelo frustriran ker v življenju nisem imel dosti stika z temi stvarmi saj takšnih zdravstvenih uslug nisem do sedaj potreboval. Tako da če bi mi kdo lahko dal kakšen nasvet bi bil zelo hvaležen

New Report

Close