Najdi forum

Pozdravljeni !

Zanima me,ali se vaši otroci navdušujejo nad terapevtskim jahanjem.
Kam hodite na jahanje in koliko plačujete ?
Pa vaša opažanja oz izkušnje ?
Hvala vnaprej za informacije.
Pozdrav !

AA,

pred časom je bilo o terapevtskem jahanju kar nekaj govora. Upam, da se vam bo oglasil, kakšen starš in vam povedal svoje izkušnje.

Lep pozdrav in lep dan, Petra

Lep pozdrav in lep dan, Petra _______________________________________ Bolečina ni nič manjša, samo s časoma se naučiš živeti z njo. Cmok v nebesa, tvoja mami

Zelo priporočam !
Mi smo po enem letu obiskovanja jahalnih ur kupili konja , tako da zdaj hčerka (in mi) jahamo kadarkoli je le mogoče .
Seveda moja hči lahko jaha sama (je epileptik) in ne potrebuje terapevta.
So pa v naš konjeniški klub nekaj časa vozili otroke iz Stare gore in moram povedati , da mi je bilo vedno v veliko veselje posoditi konja ali kakorkoli pomagati . Neverjetno je , kako so otroci uživali !
Škoda , ker je ta akcija ostala samo pri začetku !

Če le imate možnost, naj vaš otrok terapevtsko jahanje obiskuje !
A.

Pozdravljeni!
Hčerka hodi na terapevtsko jahanje v Kamnik. Začela je lansko jesen. Stara je bila 3,5 let. Na začetku je bilo kar hudo – mislim, da nas je slišal cel Kamnik 😉
Ima pa jo super terapevtka (Monika), ki zna z otroki in zdaj mala že komaj čaka, da gremo jahat. Tudi če je kakšen dan tak, da mogoče ne bi šla, se v 5 minutah premisli…
Po dobrem pol letu jahanja smo opazili že kar velike spremembe predvsem pri ravnotežju in socializaciji z živalmi.
Je pa kar drago: 5.500 SIT za dobre pol ure (mogoče tričetrt), kolikor traja terapevtska ura.

Tudi jaz zelo zelo priporočam, ne glede na to, kako (ali če sploh je) otrok prizadet. Mi bomo sigurno nadaljevali z jahanjem še naprej! Konji so jo čisto obsedli in z velikim veseljem gre po jahanju še v štalo pogledat ostale konje in jih božat…

LP Tedi

Če vas zanima kaj več o terapevtskem jahanju priporočam stran

>http://www.terapevtskojahanje.net

New Report

Close