Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Zakaj imate moški najraje suhe in drobne ženske?

Default avatar

japkica

Boom je napisal/a:
Zakaj imam občutek, da se v tej temi nekdo pogovarja sam s sabo in da mi je stil pisanja znan?
Preveč časa imaš. ;)

:))))))))))))))
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti,
če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga)
Default avatar

debelinka****

Ga učim iskrenosti :). Se tudi sama trudim, da če mi namigne kaj takega, kar ni lepo slišat (recimo, da se vidi kak šlaufek), da ga ne gledam grdo, da ne kuham mule.
Lažje je nekomu reči, da fajn zgleda kot po pravici povedat, da špeh, ki mu visi čez pas ni ravno lep.
Se učim prejemat kritike, ki so dobronamerne in seveda se dajo povedat na lep način. In se trudim tudi sama biti iskrena.
Dejstvo pa je, da večina ljudi raje sliši laskanje, čeprav neresnično, kot iskreno mnenje.

Japkica, 90kg pri 170 cm se strinjaš, da je preveč?
() je napisal/a:
Ja debelinka, točno to sem hotela povedati da me preseneča da se ljudje še tukaj gor kjer je anonimnost sprenevedajo in niso sposobni povedat resnice, niti v reali. Brez veze no, je pa lepo da ti je mož iskreno povedal kaj si misli, tako da je vseeno upanje da obstajajo iskreni ljudje, ki imajo pogum pogledati resnici v oči.
Default avatar

japkica

debelinka**** je napisal/a:
Dejstvo pa je, da večina ljudi raje sliši laskanje, čeprav neresnično, kot iskreno mnenje.

Japkica, 90kg pri 170 cm se strinjaš, da je preveč?
Na tvojo zgornjo trditev lahko brez kančka slabe vesti rečem, da ne spadam v večino. Še več, to mi je najbolj moteča zadeva pri ljudeh. Se pa strinjam, da veliko ljudi ne mara iskrenega mnenja.

Ja, meni se zdi 90kg na to višino absolutno preveč. Ampak to so moji kriteriji in ne kriteriji vseh (moških). :)
Default avatar

debelinka****

Japkica, za kako iskreno mnenje, čeprav povedano na čim lepši način, jih človek kaj hitro dobi po glavi.
Bi rekla, da 90kg pri 170cm, velja prehudo za veliko večino moških. Mogoče bi bila taka ženska všeč kakemu 180cm pri 140kg.
Mogoče celo moski111 ne bo tako neiskren in ne bo trdil, da bi mu lahko bila lepa 90kg babnica. Mogoče pa me preseneti in reče, da se je ravno zaljubil v 100kg žensko :).
Default avatar

Goldfish

Goldfish, še vedno potrjuješ ravno to, kar sem napisala, da debeli niso lepi. Praviš stvar volje in samodispline, se strinjam. To rabiš, da shujšaš in postaneš lep. Če ima človek to, kar pišeš, da mora imeti, je suh in ne debel.
Kdor ima voljo in samodsciplino, kar praviš, da moraš imet, ni debel. Vidiš, ves čas pišeš točno to, kar jaz pišem.
Ne, da niso lepi, samo ne počutijo se lepe, ker se omejujejo glede debelosti. Zato svetujem, da se v takšnem primeru vzameš v roke, namesto jamranja. Pravim, da se glede debelosti lahko kaj spremeni, če to nekomu predstavlja breme.
Default avatar

moski 111

Eno neumno vprasanje, ki ga je zmozen le moski. Recimo da shujsas v manekensko formo. Dobis super fanta da ti ga vse zavidajo. Zivita srecno, 10-30 let. Potem pa se kile vrnejo. Vzrok-nepomemben. Kaj bi se zgodilo takrat?
Gre za to da sprejmes cloveka. Kajti vsak ima napake in pomanjkljivosti. Eni jih samo par, nekateri jih imamo celo goro :)
Blefiranje vecina izvaja v real life. Tu gor poves vse. Ker se pac ne oziras prevec tudi na negativno mnenje, saj ker ne more prizadeti...
Default avatar

matjazko

Goldfish, še vedno potrjuješ ravno to, kar sem napisala, da debeli niso lepi. Praviš stvar volje in samodispline, se strinjam. To rabiš, da shujšaš in postaneš lep. Če ima človek to, kar pišeš, da mora imeti, je suh in ne debel.
Kdor ima voljo in samodsciplino, kar praviš, da moraš imet, ni debel. Vidiš, ves čas pišeš točno to, kar jaz pišem.
Ekstremi so privlačni le manjšini. Torej da je nekdo presuh ali predebel. V 'okvir večinske privlačnosti' spadajo tudi tisti, ki niso točno v sredini, torej suhi in malce bolj okrogli. Tako pač narava signalizira pri živalih, katere smo med drugim tudi ljudje, da je pač telo nek 'spolni signalizator', ki pove 'živalskim možganom', kako je nekdo zdrav in 'paritveno sposoben' .
Mojega hudiča sem prodal svoji duši.
Default avatar

japkica

Japkica, za kako iskreno mnenje, čeprav povedano na čim lepši način, jih človek kaj hitro dobi po glavi.
Bi rekla, da 90kg pri 170cm, velja prehudo za veliko večino moških. Mogoče bi bila taka ženska všeč kakemu 180cm pri 140kg.
Mogoče celo moski111 ne bo tako neiskren in ne bo trdil, da bi mu lahko bila lepa 90kg babnica. Mogoče pa me preseneti in reče, da se je ravno zaljubil v 100kg žensko :).
Dejstvo je, da ni vedno treba povedati svojega mnenja. Velikokrat je pametno držati jezik za zobmi. Sama velikokrat rečem; ne sprašuj, če nočeš slišati, kaj si mislim. Torej cenim ljudi, ki so pripravljeni sprejeti iskrene odgovore na svoja vprašanja (a tu ne govorim o nesramnih odgovorih).

ps; Tebe zanima večina moških ali imaš kakšno manjše oz. konkretnejše število v mislih? ;)
Default avatar

debelinka****

moski111, vsaj toliko iskrenosti premoreš, da nisi napisal, da bi se lahko zaljubil v 90kg žensko. Si pa kot politik. Namesto ja ali ne si napisal cel roman. V njem pa vem, da se skriva NE.

Goldfihs, povej po pravici, bi marala zavaljenega moškega? Bi se lahko zaljubila vanj?

Ne govorim o tem, da si z nekom skupaj in se potem zredi, največkrat se kar oba. Govorim o tem, če bi bili samski in če bi šli v razmerje z 90kg žensko ali zavaljenim moškim?

Bodite toliko iskreni in povejte, da pri človeku najprej opazite videz. Ne se nekaj slepit. Resnia je pač taka, da je videz prvo kar opazimo.
Default avatar

japkica

moski 111 je napisal/a:
Eno neumno vprasanje, ki ga je zmozen le moski. Recimo da shujsas v manekensko formo. Dobis super fanta da ti ga vse zavidajo. Zivita srecno, 10-30 let. Potem pa se kile vrnejo. Vzrok-nepomemben. Kaj bi se zgodilo takrat?
Gre za to da sprejmes cloveka. Kajti vsak ima napake in pomanjkljivosti. Eni jih samo par, nekateri jih imamo celo goro :)
Blefiranje vecina izvaja v real life. Tu gor poves vse. Ker se pac ne oziras prevec tudi na negativno mnenje, saj ker ne more prizadeti...
Pa saj ni debata o tem, kaj je po 10-30 letih.

Debata je o tem ali se lahko zaljubiš v okroglo žensko. :)))

ps; A kriterij dobrega fanta je v tem, da ti ga vse zavidajo??? Tega pa še nisem slišala. :)
Default avatar

debelinka****

Japkica, v bistvu se zabavam ob neiskrenosti moških na MONu :).
NImajo toliko jajc, da bi iskreno rekli, da je 90kg predebela, da bi jih zanimala kot ženska. Anonimni so pa ne upajo iskreno povedat :).
Default avatar

Goldfish

Japkica, a to je tudi nenapisano pravilo za virtualo?:) Mislim, da je velikokrat pametno držati jezik za zobmi?:).

Drugače se strinjam, včasih je pametneje povedati resnico tistemu, za katerega sklepamo, da jo bo tudi razumel in sprejel naše mnenje, brez da bi se počutil užaljeno.
Default avatar

Goldfish

moski111, vsaj toliko iskrenosti premoreš, da nisi napisal, da bi se lahko zaljubil v 90kg žensko. Si pa kot politik. Namesto ja ali ne si napisal cel roman. V njem pa vem, da se skriva NE.

Goldfihs, povej po pravici, bi marala zavaljenega moškega? Bi se lahko zaljubila vanj?

Ne govorim o tem, da si z nekom skupaj in se potem zredi, največkrat se kar oba. Govorim o tem, če bi bili samski in če bi šli v razmerje z 90kg žensko ali zavaljenim moškim?

Bodite toliko iskreni in povejte, da pri človeku najprej opazite videz. Ne se nekaj slepit. Resnia je pač taka, da je videz prvo kar opazimo.
Seveda se prvo opazi videz, tistih nekaj sekund al kolk že traja:). Potem je vse drugo pomembnejše.
Res je, da se nikoli nisem zaljubila v zavaljenega moškega, to pa iz razloga, ker ponavadi za debelostjo tiči še polno karakteristik, ki me ne bi privlačile. Zavaljenost je odraz načina življenja, skbri zase, za svoje zdravje. Če nekomu ni mar za sebe, kako je pri takemu šele za druge?
Default avatar

debelinka****

Vidiš, Goldfish, to sem hotela prebrat. Da zavaljeni moški zate odpade :). Tudi sama sem takega mnenja. In vem, da za moške še veliko bolj velja, da jih debele ženske ne zanimajo.
Default avatar

matjazko

marina2 je napisal/a:
Najraje imate suhe in drobne ženske, ampak zakaj? Da se počutite močne, čeprav so bolj podobne vašim najstniškim hčeram kot komurkoli drugem?
Za moškega je naravno, da so jim načeloma spolno privlačnejše mlajše, ko je njihova plodnost največja. Drugo je, če se starejši moški seksualno petlja s tako mladimi, potem gre pogosto za zlorabo, ker takšna dekelta niso tudi psihično in čustveno dozorele. Telesno pa so nekatere punce pri 15 ali še prej že "prave babe", ko je njihov telesni razvoj na višku.
Mojega hudiča sem prodal svoji duši.
Default avatar

Goldfish

Vidiš, Goldfish, to sem hotela prebrat. Da zavaljeni moški zate odpade :). Tudi sama sem takega mnenja. In vem, da za moške še veliko bolj velja, da jih debele ženske ne zanimajo.
Očitno še nisem srečala zavaljenega in meni všečnega v smislu partnerstva:). V tem je keč. Saj ti pravim, da bi se mnenja razhajala že pri slogu lajfa.
Default avatar

japkica

Goldfish je napisal/a:
Japkica, a to je tudi nenapisano pravilo za virtualo?:) Mislim, da je velikokrat pametno držati jezik za zobmi?:).

Drugače se strinjam, včasih je pametneje povedati resnico tistemu, za katerega sklepamo, da jo bo tudi razumel in sprejel naše mnenje, brez da bi se počutil užaljeno.
Mislim da ni. To je stvar posameznika. :)
Default avatar

Goldfish

japkica je napisal/a:
Goldfish je napisal/a:

Mislim da ni. To je stvar posameznika. :)
Odlično, potem se mi dopušča razvezan jezik:).
Default avatar

krivokljun

Resno. Ne morem verjet, kako je lahko neka zenska tako obsedena z debelostjo, tako slepo prepricana v svojo dogmo, da je ne prepricajo niti odgovori razlicnih moskih na forumu, ker jih takoj oznaci za hinavce?! WTF

Ja, Broom, tudi meni se zdi, da gre za ponavljajoci osebek. Ki nikakor ne more stopit preko bariere, ki si jo je povsem sam postavil.
Default avatar

ferbčna

Goldfish je napisal/a:
Očitno še nisem srečala zavaljenega in meni všečnega v smislu partnerstva:). V tem je keč. Saj ti pravim, da bi se mnenja razhajala že pri slogu lajfa.
Zelo zelo temeljito sem morala pobrskati po spominu, da sem našla debelega fanta, ki mi je bil všeč. Me je pa minilo po prvi skupni večerji. Ker ja, je imel konkreten razlog za svojo debelost in se ni mogel brzdati niti tiste tri četrt ure, ko sva bila na večerji. Ko je izpraznil svoj krožnik, je brez vprašanja začel jemati z mojega (on je porcijo zmazal v parih minutah), ko je videl, da bo tudi meni kmalu zmanjkalo, je zase naročil še eno porcijo. In tudi dogajanje po njej je bilo povezano izključno s hrano (še na burek, pa na sladoled, pa stalno pošumevanje s papirčki od bonbonov vmes).
Dokler sva se videla tako mimogrede in se samo pogovarjala, mi je bil pa všeč.
Enako antipatičen bi mi bil verižni kadilec, alkoholik, nekdo, ki ne more biti niti minutke tiho, nekdo, ki se med sedenjem ziblje ali tretji, ki je sicer suh, ampak samo poležava pred TV.