Forum: Ženski in Moški čvek

Kaj menijo ženske o moških in kaj moški o ženskah? Kje tičijo razlike in kje podobnosti med spoloma? Ali smo res ženske z Venere in moški z Marsa?

ab tronic x2

Nova tema
Default avatar nmk 15 Avg 2009 16:03

Zanimajo me vaše izkušnje z njim in če res tako pomaga shujšati v trebuh.

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo
Default avatar zelo zelo vitka 15 Avg 2009 23:00

Vsekakor!

Default avatar Rok-1 17 Avg 2009 16:54

Mislim da ne. Pomagal ti bo utrditi in razviti mišice na trebuhu - ampak shujšati pa ne.
Imela boš mišice - vendar pod enako plastjo maščobe.

Default avatar l&l 18 Avg 2009 09:21

Sama sem kupila abtronic x2,res,da nisem močna,sem suha ampak bi rada utrdila trebušne mišice,zdaj že dva tedna delam,meni se zdi kar ok,pa bomo videli,kako bo kaj na daljši rok.verjamem pa,da ne pomaga shujšati,sama sem drugače kar dosti športno aktivna,dosti se moram sprehajati zaradi psa,veliko plavam in rolam,pa seveda tudi skušam pravilno jesti in na daljši rok potem če vse skupaj upoštevamo,mogoče pa res kaj pomaga.:)

Default avatar megaboy 18 Avg 2009 15:26

Prikaži citatnmk napisal:
Zanimajo me vaše izkušnje z njim in če res tako pomaga shujšati v trebuh.

Od kje pa ti ideja, da abtronic pomaga shujšati? Prodajalec V reklami ne obljublja ničesar takega.

Abtronic ti le okrepi trebušne (ali druge) mišice. Manj jest boš morlala pa kar sama.

Default avatar tina_18 30 Avg 2009 16:58

ja samo prodajalec obljublja zmanjšanje obsega pasu tudi do "kao 23 cm".in to je kao "shujšat" sj še sama nwem:)

Default avatar zloba22 31 Avg 2009 18:36

Če hočeš metati denar skozi okno kar, sem kupila podobno zadevo pred leti, pa mi je crknila po drugem uporabljanju. Močno "priporočem".

Default avatar megaboy 1 Sep 2009 08:15

Prikaži citattina_18 napisal:
ja samo prodajalec obljublja zmanjšanje obsega pasu tudi do "kao 23 cm".in to je kao "shujšat" sj še sama nwem:)

To ni hujšanje. POmeni samo, da lahko trebuh not potegneš, in če imaš utrjene mišice, ga pač skoz not držiš.

Je pa abtronic za nekatere fajn zadeva, ti kar kupi, ampak ne misli, da bodo šle kile dol. Če imaš zdej na trebuhu neutrjene mišice in mal trebuha, boš mišice utrdila in trebuh not držala, če pa imaš že zdej utrjene mišice, pa ne bo učinka.

Default avatar j-man 1 Sep 2009 09:14

Prikaži citatmegaboy napisal:
Prikaži citattina_18 napisal:

To ni hujšanje. POmeni samo, da lahko trebuh not potegneš, in če imaš utrjene mišice, ga pač skoz not držiš.
Tako je - enako kot trebušnjaki to utrdi trebušne mišice ("abse"), ne boš pa shujšala, ker pri teh vajah se ne porabi veliko kalorij.

Vseeno je zelo priporočljivo, da si utrdiš trebušne mišice skupaj s hujšanjem, sicer se ti utegne zgoditi, da si po uspešni dieti okoli pasu malo, ehm.. ohlapen ;), Ravno mišice so tiste, ki dajejo pravo obliko!

Default avatar Naty22 3 Sep 2009 12:19

Ja kaj potem, a se ga splača kupt al ne? Eni pravjo da je lahko tud škodljiv?!? Hvala za odg;)

Default avatar megaboy 4 Sep 2009 19:06

Prikaži citatNaty22 napisal:
Ja kaj potem, a se ga splača kupt al ne? Eni pravjo da je lahko tud škodljiv?!? Hvala za odg;)

Če nimaš trebušnih mišic utrjenih, in če se ti ne ljubi delat trebušnjake, potem kupi.

Default avatar rambo1990 9 Nov 2009 19:25

kak dolg ste pa čakel da ste ga dobil?

Default avatar Katja22 28 Dec 2009 20:44

Mene pa zanima če res pomagapri zmanjševanju celulita?

Default avatar smeko 30 Dec 2009 17:27

mene zanima ce bi mi uspelo trebuha malo dol dat ker zgornje misice mam kr dost okrepljene ampak imam pa spodaj tak vamp speh

Default avatar mislmnoo 30 Dec 2009 18:49

morš manj žret, nč sukra, sladic, nč mokce, masti...bl zelenavo pa bo, a neeee

Default avatar smeko 30 Dec 2009 21:05

vrjem d mam poslihtano prehrano ampak se ne morem znebit vampa nikakor ceprou sem tud zlo vlik laufu ucasih pa se ga nism mogu znebit,a bi mi uspel se ga znebit s to napravo pa saj manjsa obseg trebuha pa krepi misice a ne no pol bi mogl to delovat al ka?

Default avatar smeko 9 Jan 2010 00:24

naj kdo kak odgovor napise ce je mozno s tem zmanjsat obseg trebuha

Default avatar scorp. 28 Jan 2010 10:18

Ja, lahko se ga znebiš z abtronicom. Jaz ga imam že tri mesece in delam skoraj vsak dan. Čutim večji tonus mišic na trebuhu in seveda trebušček zgine.

To je , vsaj zame, super naprava. Poleg tega krepi hrbet in masira hrbtenico kar je dobro za tiste, ki imajo težave s križem, pa tudi notranje organe zmasira.

Jaz ga dela 45minut, trikrat po 15 na spodnejm, srednejm in zgornejm delu trebuha. Najbolj mi pašejo stopnje 3,4 in 5. Delam pa že kar na intenizivni stopnji.Sam dobiš občutek kaj, kako in koliko ti najbolj paše. Poleg tega se še drugače precej gibljem, največ hitro hodim, pa tudi košarko igram enkrat na teden, pa boksam v vrečo, itd.

Abtronic je dobra zadeva, čeprav sam nisem zagret za take novosti in naprave, ki jih je na trgu malo morje. Tole pa je zelo dobro. Res.

Default avatar LadyS 9 Feb 2010 13:59

sama imam ab tronic x2.. .
vsak večer tečem 30 minut.. .in ab tronic x2 res pomaga k lepšemu videzu mišic..
je pa res.. . da boli.. .ker z mimimalnimi zbadanji ne dosežeš nič... najmanj moraš imeti na 5 stopnji da se ti kej pozna...
drugače pa ga priporočam...
ampak če samo sediš in nič drugega zraven ne delaš naprimer teka al kaj drugega in imaš to gor ne pomaga.. še vseeno boste imeli okoli špeh..
priporočam ga pa vseem! ampak zraven še malo miganja na svežem zraku!

Default avatar scorp. 9 Feb 2010 14:04

Nebi rekel, da boli. Naprej imaš na majhnih stopnjah, potem pa postopoma na večjih.

Ne sme te boleti. Mora ti biti prijetno. ne pretiravaj!

Na vrh