Ženski in Moški čvek

Povprečna ženska feministka ipd.

Default avatar
Marko je napisal/a:
Samo zato, ker je nekdo slaven in bogat, se ne izkljucuje, da ni tak kot si ti. Od punce, ki se je z njim ze srecala, mi je povedala, da je tip v privat zivljenju izredno zadrzan introvert. In kot tak seveda idealen za zenske. Po drugi strain pa je totalka pozenscena beta npr. Mario Lopez, sicer tezki extrovert. Tako da ni nekih univerzalnih pravil. Ljudje smo si razlicni. Svekakor mislim, da je bilo moje omenjanje Ronalda cisto na mestu.
Default avatar
Introverti so idealni za resno zvezo. Ker se ne znajo postavit zase, z vsakim predlogom se bo strinjal, skratka več kot primerna tarča za izkoriščanje. Tak se potem na forumu duva kako odrasel, zrel je, doma mu pa žena komandira in ga obrača, ko majhnega otroka.
Default avatar
NekulturenSamozavestnež je napisal/a:
Kot receno, taksne sorte so lahko tako inteverti kot extroverti. Mario Lopez je krasen primer izrazitega extrovert pa.... Skratka, gre bolj za tip osebnosti kot intro-extra..

Drug stos pa je v tem, da je izrazito "servilenemu tipu moskega" razdajanje za zensko nekaj najbolj normalnega. Ne pocuti se izkoriscan, niti "komandiran" oz. lepse receno 'voden' sluzabnik zenske agende. In, ce sodimo po Markotu, se sam sebi zdi sila odrasel, zrel, itd. Kot takega pa ga vidi tudi moderna druzba.

Se pa ne skodi zavedati, da gre pri zrelosti in odraslosti za sila subjektivne pojme. Namrec, danasnja feministicna druzba jih definira striktno po zensko. Bolj ko je moski primeren za sluzenje zenske agende, bolj bo v oceh druzbe odrasel in zrel. Vse to so indikatorji kako zelo pozenscenea je postala moderna druzbe. Vse se interpretira/vrednoti s stalisca funkcije potencijalnega sluzenja zenske agende. Ves focus je na tem kaksen bi naj bi moski, da bo zenski ustrezal. Obratno pa je danes ze prakticno tabu tema. Zenske si domisljajo, da gre za neko enakopravnost. Vsak bedak, ki je bil kdaj na zmenku pa ve, kdo pije in kdo placa.
Default avatar
Potem pa si ti zagotovo introvert.
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar
Mimogrede, jaz se ne cutim sila odrasel. V svoji druzbi imam vecinoma ogromno sebi podobnih ljudi z zelo podobnim nacinom zivljenja in mnogo jih ima od mene vec izkusenj. Nekaj drugega pa je, kako me drugi dozivljajo, dozivljate.
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar
DXY je napisal/a:
Pises iz svoje perspektive, kjer spet pozabljas, da nimajo le zenske zelje ustvariti druzino ampak prav tako moski. Zato ne mores rect, da se moski prilagaja zenski (ceprav obstajajo tudi taksni), ampak se mora tudi zenska prilagoditi moskemu. Drugace zadeva pac ne funkcionira. Verjemi, tudi ce si moski zeli druzine, mu ni enostavno najti ustrezne partnerice. Kaj sele ustvariti in ziveti odnos, ki oba izpolnjuje. Pa ne si razlagat tega tako, da je meni tezko. Tezko je tistim, ki si tega zelijo, pa (se) nimajo.
Default avatar
Nekdo ki od jutra do večera replya po vseh mogočih temah, forumih, niti podrazno ne pozna ogromno ljudi. To se samo v tvoji glavi dogaja in nikjer drugje. Haluciniraš.
Default avatar
Marko je napisal/a:
V vsakem odnosu nujno pride do prilagajanj. Vendar hipegamija, kot osnova zenske narave, pogojuje, da moski, zavestno ali ne, _suma_sumarum_ "prispeva" vec. Toliko pove ze Briffault's law.

Pro-zenska druzba, ki nas ze od malih nog z vsemi sredstvi "usmerja" v pro-zensko razmisljanje, obnasanje, pa nas je pripeljala v situacijo, kjer vse vecji delez moske populacije vec ne vidi recunice za sodelovanje v cirkusu parjenja, vsaj ne po veljavnih pro-zenskih pravilih igre. To so dejstva. Ti, ki si slep za vse to, pa se obnasas, kot da je vse tipi topi. Pa ni. Niti zate ni. Le da tega se ne ves.
Default avatar
Kaj vam pove stavek skopiram iz clanka v reviji Forbes (1/2015)? "Women drive 70-80% of all consumer purchasing, through a combination of their buying power and influence."
Razmislite malo. Kdo sluzi in kdo zapravlja? No, kdo? Equality? Ne me basat.
Default avatar
Če se samo v moji glavi dogaja, je zame to čist dovolj. Za tebe pa očitno preveč. :))
Default avatar
DXY je napisal/a:
Ni pomembno, kdo koliko prispeva. Kaj tebi ni jasno?! Kako boš sploh štel in seštel, ter preštel koliko kdo prispeva? Kaj sploh šteješ sem? Tega ne razumem. Smisel odnosa je v tem, da oba izpolni in ne da oba popolnoma enako pripsevata. To je obsedenost, kar ti nakazuješ tukaj.
Default avatar
Marko je napisal/a:
Meni je kristalno jasno, da je med mojim in tvojim razmisljanjem prepad.

Kot receno, servilni tipi z zgoraj napisanim razmisljanjem ste zenski ideal. Mene, recimo, spoznanje, da mi bo zivljenski standard drasticno padel, od zveze odvrne. Saj ni bilo vedno tako. Tudi jaz sem bil svoj cas naiven.

Samo hec je, da ravno tu tici razlog, da ima toliko zensk entitlement attitude. Velika pricakovanja o tem kaj vse bi naj tip bil, ji nudil, itd. O tem, kaj mu lahko ona ponudi, pa niti razmislja ne. Ravno zaradi poplave servilnih tipov. Prepricanih, da ni vazno koliko kdo prispeva, pripravljenih narediti vse in vec za par drobtinic naklonjenosti, ki jih gospodicna "pripeva" ko ji pac je, ce ji je.

Servilnezu je malo mar ce placa 100 vecerij zapored, 10 dopustov kamor bi ona pac sla, ko bi sla, prosti cas podredi njenim potrebam, ko ji pac je, ce ji je, in to brez tega, da se pusti prosit, vprasat. Vse to naredi z veseljem, ker ga to osrecuje. Morebitno brezposelno jerico magari celo zivljenje moralno in materijalno podpira brez, da bi enkrat namignil, da bi se lahko zmncala, morda shujsala, morda kako drugace v red spravila. Vse to, samo da se mu zenska zvecer nasmeji, poln kroznik na mizo in svak petek zvecer malo razsiri noge. Ej, kogar to veseli, navali. It's your lfe!

Vem o cem govorim, ker poznam se pa se zgodb. Koliko tipov se ima za ne vem kaksne machote. V bistvu pa so navadni servilnezi, nesamozavestni desperadoti, ne glede na imidz, ki ga na zunaj "furajo". Ne mores si predstavljat koliko zensk mi je ze razlagalo kaj vse so tipi za njih ze naredili, jim dali, ponujali, obljubljali, olepsevali. Tako na lepe oke. S polnimi jajci, z velikimi ocmi, upanjem na... nekaj. Mladi in stari, revni in bogati, lepi in grdi. Imam materijala za par debelih knjig.

Ma, ozri se malo okoli sebe. Poglej te druzinske atate. Na zunaj uspesni, spostovani mozje, odrasli otroci, skoraj idealno. Kaj pa rersnica? Tipi, vajeni zivljenja v mrtvi zvezi, ze leta ne fukajo. Nobene neznosti. Ze davno so pozabili kaj to pomeni ziveti zase. Zivijo za zensko, otroke. In umirajo na obroke. Bi sli sem ali tja, bi si kupili to ali ono, ampak ne, zena ne pusti, in za ljubi mir se vdajo. Tega si seveda ne bodo nikoli priznali. Slisis po drobcih. Ce poslusas.
Default avatar
DXY je napisal/a:
Jaz mislim, da si še vedno naiven, zato si pa zamenjal igro, ker ji še vedno nisi kos. Ti verjameš, da imajo samo servilni tipi uspeh z ženskami, ampak servilnost ni tisto, kar prinaša ta "uspeh". Tega te ne bom učil. Ampak meni je življenski standard zrasel, niti približno upadel. Pa ne krivim drugih tipov za to, da se ve. :)
DXY je napisal/a:
Oprosti, to je čist otročje (naivno), da druge tipe kriviš za tvoje neuspehe z ženskami. Ti sam pritegneš takšne ženske, kot pač jih, v svoje življenje. To, kar imata vidva, nima nič opraviti z drugimi tipi, pa če so še tako zelo servilni. Če bi servilnost prinašala take uspehe, potem ti žensk razvajenih od servilnosti, ne bi nikoli srečal, ker bi vse ostale s svojimi servilnimi tipi.
DXY je napisal/a:
Kaj takega mi nikoli ni bilo treba, niti me to ne osrečuje, kar zgoraj naštevaš. Sicer pa v življenju je namen delati tisto, kar te osrečuje. Ampak tu ti spet opravičilo za svoj neuspeh iščeš pri drugih.
DXY je napisal/a:
Jaz tudi vem o čem govoriš, samo ne vem zakaj me tu notri mešaš. :)) Verjetno, ker še nisi dojel, da se da tudi drugače z žensko in verjameš, da je edini način servilnost. Tvoj problem.
DXY je napisal/a:
Mene ne ganejo toliko drugi in njihovi neuspehi. Bolj me motivirajo in so mi za zgled uspešni.
Default avatar
Tud men ni jasno, kaj ma tle feminizem zraven.
A zdej vsaka ženska, ki noče glih prvega luzerja s ceste pobrat, je pa kar feministka?
A se sploh od daleč zavedate, kok ste smešni s temi nazori?
A zdej bi moglo bit tko kot pri ISIS, lepo tržnica, greš, kupiš žensko, izbereš čim lepšo in čim mlajšo, itak ne sme govort, samo tebe pedenat noč in dan, lepo imaš zaprto doma, ko se je naveličaš, jo prodaš kot "rabljeno" bolj poceni in si omisliš nov model?
Tko bi vi radi?
Ker vse ostalo so pa feministke?

Bedaki, sam res.
Default avatar
Klošarke ste same, da se švercate na naš račun za tiste pijačke večerje izlete,.. Vse to si kr same plačujte, če se nam počutte enakopravne, potem se pa še obnašajte temu primerno. In klošarke (niti tiste privlačnega videza) si ne zaslužite postavnega, čednega, bogatga, pametnega, izobraženga,...Tak si bo že našel eno sebi primerno.
Default avatar
Da vam keš ne bi bil pomemben bi si verjetno res kr enga s ceste pobrale. Ker vse ostale alineje, k jih naštevate tko zbledijo, ko naletite na premožnega. Tisto je samo za okras zraven. Kašna izobrazba, pa smisel za humor, ne me basat....Pravljice.
Default avatar
Kaj si zdaj hotel povedat, da plačuješ pijačke neprivlačnim? Nizko si padel. Saj jih sam izbereš, lolek.
Default avatar
Še vsako k sm jo izbral je bla lepša od tvoje. V to si kr lahko prepričan. In če te že tok firbec matra, z zadnjo sva si delila te račune, enkrat sm jst, enkrat je ona plačala. Ne poznaš me, gobar.

Tu teče beseda o sodobnih mestnih razvajenih babah (feministkah), ki so navajene, da jim taki butli kot ti strežejo na vsakem koraku. Ampak takih je večina, več kot 90 % bi reku.
Default avatar
Kakšen butl si, ampak res.
Tolažiš se, da če bi imel denar, bi imel pa tudi žensko. Jok, Ne bi. Se te vsaka ogne na 100m, denar gor al dol.
In še drugo - glih feministke si ne pustijo plačevat, ker hočejo bit samostojne. Si malo zamešal? Eno so lutkice, mahnjene na denar (ja, obstajajo in jih vidiš na rokci bogatašev) , drugo so pa feministke, ki imajo svoj denar in jih to pri moških absolutno ne zanima.
Pa itak brez veze - ti boš tumbal svojo dalje ... pa če ti človk stokrat razloži.
Default avatar
Ne vem. Rekel si, da so neprivlacne. Moja je privlacna. Zdaj pa sestej 1 in 1. Nisem ziher da bos znal. ;)