Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Pravo in zavarovanja Zavarovanja popust na zavarovanje

popust na zavarovanje

Do nedavnega sem bila lastnica avtomobila. Pri zavarovanju sem imela 50 procentov popusta. Zdaj avta nimam in ga verjetno še kako leto ne bom kupila. Zanima me ali ta popust ostane, ali je kaj časovno omejen? Hvala.

Pridobljeni bonus vam ostane,vendar ga po preteku treh let po pogojih zavarovalnic ni več mogoče uporabiti.
Lepo pozdravljeni,Bruno

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

g.Bruno:

1.1.2010 nisem podaljšal kasko —1.1.2013 ali po 3 polnih letih(36mes) lahko še sklenem s popustom.
Kaj bi moral shraniti,da bom lahko dokazal da sem upravičen do 50% popusta?
Ali je problem,če sem imel kasko pri eni, sedaj sem pri drugi zavarovalnici?

Še eno vprašaje: Ali ima Generali kakšen trik( nižja kritja) da so pri zavarovanju cenejši.?

hvala za odg

Zdravo!
Najbolje za vas je,da shranite vašo zavarovalno polico za kasko zavarovanje,vendar pazite na rok-3 leta.Nič ni važno,pri kateri zavarovalnici je bilo kasko zavarovanje nazadnje sklenjeno.
Zavarovalnica generali je zelo solidna zavarovalnica,vendar opažam,da je cena zavarovanja letos precej višja, vsaj pri nekaterih vrstah avtomobilov.

lep pozdrav,Bruno

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

New Report

Close