Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Pravo in zavarovanja Zavarovanja Zavarovalnica pozabila zaračunati

Zavarovalnica pozabila zaračunati

Pozdravljeni!

Imam sledeč problem, maja sem plačala registracijo in zavarovanje za osebni avto, 4 mesece kasneje pa so mi poslali obvestilo, da so mi pozabili nekaj zaračunati (pred enim letom sem koristila kasko, moral bi se mi spremeniti premijski razred in ko sem takrat urejala papirje, je bilo razvidno kot da so mi spremenili PR), sedaj sem dobila to obvestilo, da so imeli zaveden napačen premijski razred in da naj doplačam razliko. Ali moram to plačati, čeprav je bila to njihova napaka?

Lp

Ob izdelavi novega zavarovanja morate predložiti staro polico,kjer je razviden tudi premijski Kadar pa stranka v zavarovalnem letu uveljavlja škodo,pa se premijski razred zviša za tri premijske razrede.Posledica tega pa je zvišanje zavarovalne premije.
Vsaka zavarovalna polica ki se izdela, se pošlje v poseben oddelek,kjer se preverijo tudi morebitne škode,katere so morebiti nastale v prejšnjem zavarovalnem obdobju.Če se ugotovi da je bila škoda uveljavljana,se zastopniku pošlje reklamacija,to pa pomeni,da je potrebno urediti vse nepravilnosti.
Predvidevam da je tudi v vašem primeru enako,zato boste morali zadevo urediti z vašim zastopnikom.Da bo pravici zadoščeno.
Lepo vas pozdravljam,Bruno

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

New Report

Close